Dressing americký HB 50x30g Spak

1 KT
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 1 KT
Cena za ks 0,29 €
Na sklade viac ako 1 KT
14,35 € s 19% DPH
Dressing americký HB 50x30g Spak

Dressing americký hygienicky balený 50x30g Spak

Minimálna trvanlivosť a skladovanie

210 dní od dátumu výroby.  Skladovanie v suchom prostredí

Zloženie

pitná voda, repkový olej, 10% JOGURT (MLIEKO, MLIEČNA bielkovina, jogurtová kultúra, probiotická kultúra), cukor, 4% paradajkový pretlak, kvasný ocot liehový, 2,8% jedlá soľ, paprika, sušené odstredené MLIEKO, maltodextrín, horčičné semená , cesnak, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, korenie, fermentovaná sÓJA, jablčná šťava, aróma, emulgátor: xanthan, konzervanty: kyselina sorbová, kyselina benzoová.

Alergény

mlieko a mliečne výrobky z nich, sója

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 241,00
Energetická hodnota [KJ]: 998,00
Tuky [Gram]: 21,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 2,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 12,00
z toho cukry [Gram]: 2,00
Vláknina [Gram] 0,40
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,50
Soľ (NaCl) [Gram]: 2,900
Obsah balenia

Hmotnosť: 50x30g

Podobné produkty
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Horčica klasická HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
9,39 €
0,19 €/ks
Tatárska omáčka HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
11,39 €
0,23 €/ks
Dressing francúzsky HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Kečup jemný Gourmet XXL 1,4kg Spak
1 ks
Česká republika
4,49 €
3,21 €/kg
Dressing bylinkový HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Kečup jemný HB 50x30g Spak
1 KT
Slovensko
10,79 €
10,79 €/KT
Dressing americký HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
14,35 €
0,29 €/ks
Kečup jemný Master 900g Spak
1 ks
Česká republika
4,29 €
4,77 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Tatárska omáčka 1l Spak
1 ks
Česká republika
5,10 €
5,10 €/LIT
SPAK Foods s.r.o.
Nádražní 623 342 01 Sušice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Tatárska omáčka 1l Spak
1 ks
Česká republika
5,10 €
5,10 €/LIT
Dressing francúzsky HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
15,39 €
0,31 €/ks
Tatárska omáčka HB 50x30g Spak
1 KT
Česká republika
11,39 €
0,23 €/ks
Dressing cesnakový 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Dressing jogurtový 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Kečup jemný Gourmet XXL 1,4kg Spak
1 ks
Česká republika
4,49 €
3,21 €/kg
Dressing francúzsky 1l Spak
1 ks
Česká republika
6,89 €
6,82 €/LIT
Horčica plnotučná 1kg Spak
1 ks
Česká republika
3,99 €
3,99 €/kg
Kečup jemný HB 50x30g Spak
1 KT
Slovensko
10,79 €
10,79 €/KT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Dressing americký HB 50x30g Spak
Dressing americký HB 50x30g Spak
14,35 € s 19% DPH