Sanytol Dezinfekčné mydlo Purifiant 250ml

1 ks
Španielsko
Sanytol Dezinfekčné mydlo Purifiant 250 ml
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Mydlá
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 11,56 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,89 € s 23% DPH
Sanytol Dezinfekčné mydlo Purifiant 250ml

Sanytol Dezinfekčné mydlo Purifiant 250 ml

POPIS

Vedeli ste …
… že sa väčšina infekčných chorôb sa prenáša rukami? Preto umývanie rúk stále zostáva najjednoduchším spôsobom, ako predchádzať infekciám. Sanytol, expert na dezinfekciu, vyvinul čistiace a dezinfekčné mydlo Purifiant, ktoré odstráni 99,9 % baktérií a vírusov a zároveň šetrne a hĺbkovo prečistí pokožku vašich rúk.

Hypoalergénne (1).
(1) Zloženie minimalizuje riziko alergie.

Tento výrobok má dvojitý účinok:
– Baktericídny podľa normy EN1276 (1 min.)
– Virucídny proti vírusu: Influenza A vírus (H1N1) a Herpes simplex podľa normy EN14476 (1 min.)

Eliminuje okrem iného: e.coli, salmonelu, listériu, vírus chrípky (H1N1), Staphylococus aureus, Herpes Simplex typ 1.

VLASTNOSTI
  • Dermatologicky testované
  • Klinicky testované
  • Odstraňuje 99,9 % baktérie vírusy mikróby

 

ZNAČKA

Sanytol

PÔVOD
Krajina pôvodu: Vyrobené v EU

 

SKLADOVANIE
  • Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.
  • Pri izbovej teplote

 

PRÍPRAVA A POUŽITIE

Návod na použitie: Na vlhké ruky naneste primerané množstvo mydla, napeňte, trite o seba prsty, dlane, chrbty rúk a partie pri nechtoch počas 1 minúty a dobre opláchnite čistou vodou.

VAROVANIE

UPOZORNENIE: H319 – Spôsobuje vážne podráždenie očí. H412 – Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. P101 – Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. P102 – Uchovávajte mimo dosahu detí. P301+P312 – PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára, tel. č. +421 2 54774166 (nonstop). P305+P351+P338 – PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.
Biocídny prípravok používajte bezpečne. Pred použitím čítajte priložené pokyny.
Reg. č.: bio/2411/D/19/CCHLP.

Zloženie

Obsahuje: biocídna aktívna látka (PT1/AL): benzalkonium chloride 9,5 g/kg

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Sanytol Antibakteriálne mydlo hydratujúce náplň 5l
1 ks
Španielsko
23,99 €
4,80 €/LIT
Trvalo výhodné
Dettol Jemná Aloe vera tekuté mydlo 250ml
1 ks
Európska únia
2,69 €
10,76 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekčné mydlo do kuchyne 250 ml
1 ks
Európska únia
2,89 €
11,56 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Tekuté mydlo Sensitive dávkovač 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Dove Jemné tekuté mydlo na ruky 250 ml
1 ks
Európska únia
1,99 €
7,96 €/LIT
Trvalo výhodné
Dettol Aloe&Vitamín E náhradná náplň 500ml
1 ks
Európska únia
3,79 €
7,58 €/LIT
Trvalo výhodné
Palmolive Naturals Milk & Olive tekuté mydlo 300ml
1 ks
Európska únia
2,59 €
8,63 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Tekuté mydlo Levanduľa dávkovač 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Linteo tekuté mydlo 5l
1 ks
Česká republika
6,39 €
1,28 €/LIT
Trvalo výhodné
Dettol Harmanček tekuté mydlo 250ml
1 ks
Európska únia
2,69 €
10,76 €/LIT
Trvalo výhodné
Rituals of Sakura gél na umývanie rúk 300ml
1 ks
Európska únia
12,59 €
41,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Dettol Aloe&Vitamín E dávkovač mydla + náplň 250ml
1 ks
Európska únia
13,39 €
26,05 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Marseille tuhé mydlo 300g
1 ks
Taliansko
1,79 €
5,97 €/kg
Trvalo výhodné
Frosch Tekuté mydlo pre deti dávkovač 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Method tekuté mydlo na ruky Sweetwater 354ml
1 ks
Belgicko
4,95 €
13,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Protex Herbal tuhé mydlo 90 g
1 ks
Európska únia
0,79 €
8,78 €/kg
Method penové mydlo na ruky Hibiscus Berry 300ml
Dočasne nedostupné
1 ks
4,95 €
16,50 €/LIT
Trvalo výhodné
Dettol Aloe&Vitamín E náhradná náplň 250ml
1 ks
Európska únia
4,79 €
19,16 €/LIT
AC Marca Slovakia s.r.o.
Ružová dolina 6 821 08 Bratislava tel.: +421 2 55 645 424viac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia univerzálny Eukalyptus 5l
1 ks
Španielsko
13,49 €
2,70 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia odstraňovač škvŕn 450 g
1 ks
Španielsko
6,79 €
15,09 €/kg
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia Osviežovač kvetinová vôňa 300 ml
1 ks
Španielsko
3,99 €
13,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia Osviežovač horský vzduch 300 ml 
1 ks
Španielsko
3,99 €
13,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Bril Profesional Univerzálny odmasťovač 750ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
4,65 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Čistiace utierky s vôňou eukalyptu 36 ks
1 ks
Španielsko
3,29 €
0,09 €/ks
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Vôňa kvetov, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekcia na bielizeň Biele kvety 1l
1 ks
Španielsko
5,49 €
5,49 €/LIT
Orion Natural Mololapka závesné pásky 1ks
1 ks
Európska únia
0,99 €
0,99 €/ks
Trvalo výhodné
Sanytol Dezinfekčné mydlo do kuchyne 250 ml
1 ks
Európska únia
2,89 €
11,56 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sanytol Dezinfekčné mydlo Purifiant 250ml
Sanytol Dezinfekčné mydlo Purifiant 250ml
2,89 € s 23% DPH