Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm

1 ks
Maďarsko
Kuracie stehná Prémium
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Stehná
Množstvo v kartóne 0 kg
Cena za kg 6,19 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.5 kg
Na sklade viac ako 10 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
3,09 € s 5% DPH
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm

Poctivé farmárske kurča je chované tradične netradičným spôsobom na slamenej výstelke, bez použitia antibiotík či rastových hormónov. Také je naše kukuričné kura rady Prémium, ktoré je v ponuke celé alebo diely.

V rade Prémium sa nachádzajú aj kuracie stehná, ktorých mäso sa vyznačuje jemnosťou a vysokou kvalitou. Balenie obsahuje 2 ks kuracích stehien.

Mäso je vákuovo balené bez použitia prídavných plynov.

Skladovanie

Skladujte pri teplote od 0 do 4 °C.

Zloženie
Hydinové mäso
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: cca 500g - 600g. V balení sa nachádzajú 2 kusy.

Podobné produkty
Kuracie stehná OliVChicken s kosťou a kožou cca750g Aggelakis
1 ks
4,19 €
5,59 €/kg
Kuracie stehná TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
2,58 €
5,99 €/kg
Mrazené Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,50 €
6,99 €/kg
Kuracie stehná cca 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,25 €
4,49 €/kg
Kuracie stehná dolné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,59 €/kg
Kuracie stehná celé cca 2kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 kg
4,19 €
4,19 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg
Kuracie stehná bez kosti a kože cca 600g Hyza
1 ks
Slovensko
4,19 €
6,99 €/kg
Morčacie stehná horné BK a kože cca 1kg Hyza
1 ks
Maďarsko
6,99 €
6,99 €/kg
Kuracie stehná OliVChicken BKK cca 750g Aggelakis
1 ks
6,14 €
8,19 €/kg
-21%
Kačacie stehná s kožou 500g Sous-vide, Beef House
1 ks
Slovensko
7,79 €
6,19 €
12,38 €/kg
Kuracie stehná horné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,69 €
4,49 €/kg
Mrazené Morčacie prsia cca 1,2kg TopFarm
Dočasne nedostupné
1 ks
18,59 €
15,49 €/kg
Mrazená Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
11,24 €
7,49 €/kg
Morčacie prsia bez kosti a kože cca 1kg TopFarm
1 ks
Maďarsko
13,69 €
13,69 €/kg
Kuracie pečienky cca 500g TopFarm
1 ks
Slovensko
2,84 €
5,69 €/kg
Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
9,89 €
6,59 €/kg
Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
1 ks
Slovensko
4,39 €
4,39 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg
Paté z kačacej pečene s morskou soľou 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
7,29 €
48,60 €/kg
Mrazené Kurča celé s drobkami farmárske cca 2kg TopFarm
1 ks
Slovensko
15,38 €
7,69 €/kg
-35%
Mrazené Kačacie prsia Margret vykŕmené cca 800g TopFarm
1 ks
Maďarsko
19,83 €
12,79 €
15,99 €/kg
Kura farmárske s drobkami cca 2kg TopFarm
1 ks
Slovensko
10,23 €
4,99 €/kg
Kuracia paštéta s pečenými gaštanmi 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
26,60 €/kg
-31%
Kačacia pečienka v masti 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,89 €
2,69 €
17,93 €/kg
-35%
Mrazená Kačacia pečienka vykŕmená "Foie Gras"cca700g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 kg
Maďarsko
41,99 €
27,29 €
38,99 €/kg
Morčacie prsia bez kosti a kože cca 1kg TopFarm
1 ks
Maďarsko
13,69 €
13,69 €/kg
Kuracie prsia Supreme TopFarm
1 ks
Maďarsko
10,34 €
11,49 €/kg
Mrazená Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
11,24 €
7,49 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg
Mrazené Kuracie prsia Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
5,69 €
11,39 €/kg
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
3,09 € s 5% DPH