Kuracie krídla cca 1kg TopFarm

1 ks
Slovensko
Kuracie krídla, TopFarm. Hmotnosť/Objem balenia: 1000g ( 1,0 kg ).
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Krídla
Množstvo v kartóne 0 kg
Cena za kg 4,39 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 1 kg
Na sklade viac ako 10 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
4,39 € s 5% DPH
Kuracie krídla cca 1kg TopFarm

Kuracie krídla

Skladovanie

  • Skladujte v chlade od 0 do 4 °C
Zloženie

Hydinové mäso

Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 1000g ( 1,0 kg ).

Podobné produkty
Kuracie krídla, Hyza
1 ks
Slovensko
2,44 €
3,49 €/kg
Mrazené Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Kuracie krídla cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
3,39 €
3,39 €/kg
-28%
Mrazené Kačacie stehná vykŕmené cca 600g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
8,75 €
6,29 €
10,49 €/kg
Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
9,89 €
6,59 €/kg
Kuracie prsia Prémium TopFarm
1 ks
Maďarsko
5,99 €
9,99 €/kg
Mrazené Kuracie prsia cca 500g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,35 €
10,69 €/kg
Paté z kačacej pečene s morskou soľou 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
7,29 €
48,60 €/kg
Darčekové balenie paštét 6x150g Topfarm
1 ks
Slovensko
30,79 €
34,21 €/kg
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg
Kuracie pečienky cca 500g TopFarm
1 ks
Slovensko
2,84 €
5,69 €/kg
Kuracie prsia cca 600g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,63 €
9,39 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg
-35%
Mrazené Kačacie prsia Margret vykŕmené cca 800g TopFarm
1 ks
Maďarsko
19,83 €
12,79 €
15,99 €/kg
Mrazené Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
-30%
Kačacia paštéta s pečienkou pikantná 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
-28%
Mrazené Kačacie stehná vykŕmené cca 600g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
8,75 €
6,29 €
10,49 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg
Mrazené Kuracie stehná Prémium vykostené 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
4,49 €
8,99 €/kg
-35%
Mrazená Kačacia pečienka vykŕmená "Foie Gras"cca700g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 kg
Maďarsko
41,99 €
27,29 €
38,99 €/kg
-22%
Kačacia paštéta Foie Gras 150g, TopFarm
1 ks
Slovensko
4,49 €
3,49 €
23,27 €/kg
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg
Mrazené Kuracie prsia Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
5,69 €
11,39 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
4,39 € s 5% DPH