Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Stehná
Množstvo v kartóne 0 kg
Cena za kg 7,79 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.5 kg
Očakávame 02.10.
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
3,89 € s 5% DPH
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm

Kuracie stehná Prémium - vykostené. Poctivé farmárske kurča je chované tradične netradičným spôsobom na slamenej výstelke, bez použitia antibiotík či rastových hormónov. Také je naše kukuričné kura rady Prémium, ktoré je v ponuke celé alebo diely.

Vykostené kuracie prsia Prémium sú v 500 g balení.

Mäso je vákuovo balené bez použitia prídavných plynov.

Skladovanie
  • Skladujte pri teplote od 0 do 4 °C.

Zloženie

Hydinové mäso

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: cca 500g-600g.

Podobné produkty
Mrazené Kuracie stehná Prémium vykostené 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
4,49 €
8,99 €/kg
Morčacie stehná horné BK a kože cca 1kg Hyza
1 ks
Maďarsko
6,99 €
6,99 €/kg
Kuracie stehná OliVChicken s kosťou a kožou cca750g Aggelakis
1 ks
4,19 €
5,59 €/kg
Kuracie stehná bez kosti a kože cca 600g Hyza
1 ks
Slovensko
4,19 €
6,99 €/kg
Kuracie stehná celé cca 2kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 kg
4,19 €
4,19 €/kg
Kuracie stehná horné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,69 €
4,49 €/kg
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg
Kuracie stehná dolné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,59 €/kg
Kuracie stehná cca 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,25 €
4,49 €/kg
Kuracie stehná TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
2,58 €
5,99 €/kg
Kuracie stehná OliVChicken BKK cca 750g Aggelakis
1 ks
6,14 €
8,19 €/kg
-21%
Kačacie stehná s kožou 500g Sous-vide, Beef House
1 ks
Slovensko
7,79 €
6,19 €
12,38 €/kg
Kura farmárske s drobkami cca 2kg TopFarm
1 ks
Slovensko
10,23 €
4,99 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg
Kuracie pečienky cca 500g TopFarm
1 ks
Slovensko
2,84 €
5,69 €/kg
Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
1 ks
Slovensko
4,39 €
4,39 €/kg
Mrazené Morčacie prsia cca 1,2kg TopFarm
Dočasne nedostupné
1 ks
18,59 €
15,49 €/kg
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg
Kuracia paštéta s pečenými gaštanmi 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
26,60 €/kg
Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
9,89 €
6,59 €/kg
Mrazené Kuracie prsia Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
5,69 €
11,39 €/kg
-30%
Kačacia paštéta s brusnicami 150g, TopFarm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
-35%
Mrazená Kačacia pečienka vykŕmená "Foie Gras"cca700g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 kg
Maďarsko
41,99 €
27,29 €
38,99 €/kg
Kuracie prsia Supreme TopFarm
1 ks
Maďarsko
10,34 €
11,49 €/kg
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg
-30%
Kačacia paštéta s pečienkou pikantná 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,79 €
18,60 €/kg
Mrazené Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Foie gras s Tokajským vínom 150 g TopFarm
1 ks
Slovensko
9,79 €
65,27 €/kg
Kura farmárske s drobkami cca 2kg TopFarm
1 ks
Slovensko
10,23 €
4,99 €/kg
Paté z kačacej pečene s morskou soľou 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
7,29 €
48,60 €/kg
-31%
Kačacia pečienka v masti 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,89 €
2,69 €
17,93 €/kg
Mrazené Morčacie prsia cca 1,2kg TopFarm
Dočasne nedostupné
1 ks
18,59 €
15,49 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
3,89 € s 5% DPH