Kuracie stehná TopFarm

1 ks
Slovensko
Kuracie stehná
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Stehná
Množstvo v kartóne 0 kg
Cena za kg 5,99 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.43 kg
Očakávame 02.10.
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
2,58 € s 5% DPH
Kuracie stehná TopFarm

 

   

Kuracie stehná

Skladovanie

Skladujte v chlade od 0 do 4 °C.

Zloženie
Hydinové mäso
Obsah balenia

Váha 1ks cca 500g

Podobné produkty
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg
Kuracie stehná cca 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,25 €
4,49 €/kg
Mrazené Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,50 €
6,99 €/kg
Kuracie stehná celé cca 2kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 kg
4,19 €
4,19 €/kg
Kuracie stehná dolné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,59 €/kg
Kuracie stehná OliVChicken BKK cca 750g Aggelakis
1 ks
6,14 €
8,19 €/kg
Kuracie stehná OliVChicken s kosťou a kožou cca750g Aggelakis
1 ks
4,19 €
5,59 €/kg
Kuracie stehná bez kosti a kože cca 600g Hyza
1 ks
Slovensko
4,19 €
6,99 €/kg
Kuracie stehná horné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,69 €
4,49 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg
Morčacie stehná horné BK a kože cca 1kg Hyza
1 ks
Maďarsko
6,99 €
6,99 €/kg
-21%
Kačacie stehná s kožou 500g Sous-vide, Beef House
1 ks
Slovensko
7,79 €
6,19 €
12,38 €/kg
Paté z kačacej pečene s morskou soľou 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
7,29 €
48,60 €/kg
Kuracie mäso vo vlastnej šťave 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,19 €
34,60 €/kg
-35%
Mrazená Kačacia pečienka vykŕmená "Foie Gras"cca700g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 kg
Maďarsko
41,99 €
27,29 €
38,99 €/kg
Mrazené Kuracie prsia Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
5,69 €
11,39 €/kg
-28%
Mrazené Kačacie stehná vykŕmené cca 600g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
8,75 €
6,29 €
10,49 €/kg
-20%
Morčacia paštéta s pečeňou a slivkami 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,19 €
21,27 €/kg
Foie gras s Tokajským vínom 150 g TopFarm
1 ks
Slovensko
9,79 €
65,27 €/kg
Darčekové balenie paštét 6x150g Topfarm
1 ks
Slovensko
30,79 €
34,21 €/kg
Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,09 €
6,19 €/kg
Kuracia paštéta s pečenými gaštanmi 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
3,99 €
26,60 €/kg
-22%
Kačacia paštéta Foie Gras 150g, TopFarm
1 ks
Slovensko
4,49 €
3,49 €
23,27 €/kg
Foie gras s Tokajským vínom 150 g TopFarm
1 ks
Slovensko
9,79 €
65,27 €/kg
Mrazené Kuracie prsia cca 500g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,35 €
10,69 €/kg
Mrazené Kurča celé s drobkami farmárske cca 2kg TopFarm
1 ks
Slovensko
15,38 €
7,69 €/kg
Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
1 ks
Slovensko
4,39 €
4,39 €/kg
-35%
Mrazená Kačacia pečienka vykŕmená "Foie Gras"cca700g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 kg
Maďarsko
41,99 €
27,29 €
38,99 €/kg
Kuracie mäso vo vlastnej šťave 150g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,19 €
34,60 €/kg
Mrazené Kuracie stehná Prémium cca 500g TopFarm
1 ks
Maďarsko
3,50 €
6,99 €/kg
Mrazená Sliepka s drobkami domáca polovička TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
11,24 €
7,49 €/kg
Kuracie stehná Prémium vykostené cca 500g TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Maďarsko
3,89 €
7,79 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuracie stehná TopFarm
Kuracie stehná TopFarm
2,58 € s 5% DPH