Kuracie krídla, Hyza

1 ks
Slovensko
Čerstvá hydina porciovaná
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Krídla
Množstvo v kartóne 12 kg
Cena za kg 3,49 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.7 kg
Na sklade viac ako 10 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
2,44 € s 5% DPH
Kuracie krídla, Hyza

Čerstvá hydina porciovaná

Skladovanie

  • Skladujte pri -2 až + 4°C. 
Zloženie
Kuracie krídla čerstvé
Alergény
Neobsahuje
Obsah balenia

1ks cca 600g-800g

Podobné produkty
Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
1 ks
Slovensko
4,39 €
4,39 €/kg
Mrazené Kuracie krídla cca 1kg TopFarm
Očakávame 02.10.
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Kuracie krídla cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
3,39 €
3,39 €/kg
Mrazené Kuracie stehná kal. 220g 12kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 KT
Slovensko
48,59 €
4,02 €/kg
Kurča Čerstvé bez drobov Farmatop cca 1,5kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
5,99 €
3,99 €/kg
Kuracie rezne cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
7,49 €
7,49 €/kg
Kuracie stehná horné, Hyza
1 ks
Slovensko
2,69 €
4,49 €/kg
Morčacie stehná horné BK a kože cca 1kg Hyza
1 ks
Maďarsko
6,99 €
6,99 €/kg
Kuracie krídla cca 2kg Hyza
1 kg
Slovensko
3,39 €
3,39 €/kg
Kuracie rezne údené 300g Hyza
1 ks
Slovensko
4,49 €
14,97 €/kg
Kuracie stehná cca 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,25 €
4,49 €/kg
Šunka Admirál nárez morčací 64% 100g, Hyza
1 ks
Slovensko
1,65 €
16,50 €/kg
Mrazené Kuracie stehná kal. 160g 12kg Hyza
1 KT
Slovensko
48,59 €
4,05 €/kg
HYZA a.s.
Odbojárov 2279/37, 955 92, Topoľčanyviac informácií o distribútorovi
Kurací hamburger 2x100g Hyza
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Kuracie stehná celé cca 2kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 kg
4,19 €
4,19 €/kg
Mrazené Kuracie stehná kal. 280g 12kg Hyza
1 KT
Slovensko
48,59 €
4,04 €/kg
Kurča Čerstvé bez drobov Farmatop cca 1,5kg Hyza
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
5,99 €
3,99 €/kg
Mrazené Kuracie stehná kal. 180g 12kg Hyza
1 KT
Slovensko
48,59 €
4,03 €/kg
Kuracie stehná bez kosti a kože cca 600g Hyza
1 ks
Slovensko
4,19 €
6,99 €/kg
Kuracie rezne údené 300g Hyza
1 ks
Slovensko
4,49 €
14,97 €/kg
Mrazené Kuracie pečene VB 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,59 €
5,18 €/kg
Kuracie stehná cca 500g Hyza
1 ks
Slovensko
2,25 €
4,49 €/kg
Párky Hydinové 300g Hyza
1 ks
Slovensko
1,35 €
4,50 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kuracie krídla, Hyza
Kuracie krídla, Hyza
2,44 € s 5% DPH