Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Pereg Víno ríbezľové ružové Rubinus 0,75l
Dočasne nedostupné
1 ks
7,39 €
9,85 €/LIT
Brite Natural Focus Energy Lemon lime 330ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 ks
2,09 €
6,33 €/LIT
Care Lab Wellness soda višňa a ruža 330ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
6,64 €/LIT
Mrazená Pizza Calsone bezlepku a mlieka 340g Mester Család
Dočasne nedostupné
1 ks
10,49 €
30,85 €/kg
ŽUFÁNEK Marhuľovica 45% 0,5l
Dočasne nedostupné
1 ks
25,49 €
50,98 €/LIT
Zmes korenia Gyros 900g Hügli
Dočasne nedostupné
1 ks
16,69 €
18,54 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Mozzarella mini 125g Formagia VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
1,69 €
0,85 €
3,38 €/kg
Momentálne nedostupný
Trvalo výhodné
Kotex Natural Normal slipové vložky 40ks
Dočasne nedostupné
1 ks
2,99 €
0,07 €/ks
Víno biele Classic Muškát moravský 66 Víno Nichta 0,75l
Dočasne nedostupné
1 ks
8,99 €
11,99 €/LIT
Jogurt Primo Skyr L.Casei 150g Zott
Dočasne nedostupné
1 ks
1,19 €
7,93 €/kg
Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša
Dočasne nedostupné
1 ks
1,78 €
23,74 €/kg
Proteínová tyčinka Hazelnut Nougat 55g Barebells
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
50,73 €/kg
Pivo Birell 0,0 Višňa & Černica 6x500ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 BA
7,29 €
2,43 €/liter
Bravčové mäso moravské údené cca 1kg Baron
Dočasne nedostupné
1 ks
8,89 €
8,89 €/kg
Mrazené Vegan Smash Burger 60x76g Beyond Meat
Dočasne nedostupné
1 KT
90,49 €
19,84 €/kg
Kahanec sklo L-35  Anjel
Dočasne nedostupné
1 ks
1,86 €
53,19 €/kg
-24%
Explorer dog Žuvací jelení paroh S tvrdý
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
3,79 €
3,79 €/ks
Trvalo výhodné
Víno Chateau d'Esclans Whispering Angel rosé 2024 0,75l
Dočasne nedostupné
1 ks
19,39 €
25,85 €/LIT
Berberín 60tab GymBeam
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
8,49 €
141,50 €/kg
Trvalo výhodné
Planteray OFTD Rum 69% 0,7l
Dočasne nedostupné
1 ks
25,99 €
37,13 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana