Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Trvalo výhodné
Planteray OFTD Rum 69% 0,7l
Dočasne nedostupné
1 ks
25,99 €
37,13 €/LIT
Šalát mix Julienne 1000 g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,79 €
5,79 €/kg
Syr Polooštiepok Gril kompletka slivka chilli 250g Banovecká
Dočasne nedostupné
1 ks
3,99 €
15,96 €/kg
Sirup Porn Star Martini Le Mixeur 1l Monin
Dočasne nedostupné
1 ks
11,39 €
11,39 €/LIT
Sirup Cloudy Lemonade Base 1l Monin
Dočasne nedostupné
1 ks
11,39 €
11,39 €/LIT
Mrazená Hovädzia sviečková špičky cca 400g Beef house
Dočasne nedostupné
1 ks
Argentína
13,04 €
32,59 €/kg
ŽUFÁNEK Hruškovica 45% 0,5l
Dočasne nedostupné
1 ks
25,49 €
50,98 €/LIT
Hügli Špargľová krémová polievka 2kg
Dočasne nedostupné
1 ks
32,19 €
16,09 €/kg
Krém Tigrí orech 100% 280g Tigernut
Dočasne nedostupné
1 ks
12,29 €
43,89 €/kg
Gin Gin Slovakia 43,2% 0,7 l
Dočasne nedostupné
1 ks
30,59 €
43,70 €/LIT
Múka z lúpaného tigrieho orecha 300g Tigernut
Dočasne nedostupné
1 ks
8,19 €
27,30 €/kg
Aqua Carpatica Kids minerálna voda neperlivá 250ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 ks
0,95 €
3,80 €/LIT
Nemiroff Delikat Vodka 40% 0,7l
Dočasne nedostupné
1 ks
11,59 €
16,56 €/LIT
Teekanne Love World of Fruits 45g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
44,22 €/kg
Knuspi Crispbread 3 druhy syra 100g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Sirup Pistácia 0,7l Monin
Dočasne nedostupné
1 ks
11,59 €
16,56 €/LIT
ŽUFÁNEK Slivovica 50% 0,5l
Dočasne nedostupné
1 ks
25,49 €
50,98 €/LIT
Veev one náplň StrawberryX
Dočasne nedostupné
1 ks
4,50 €
264,70 €/kg
Trvalo výhodné
Víno šampanské biele Moët &Chandon NectarImpérial 0,75l
Dočasne nedostupné
1 ks
48,69 €
64,92 €/LIT
Novinka
Šalát ľadový krájaný 30-35mm 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,99 €
4,99 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana