Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša

1 ks
Svetluša Kahanec sklo L-31 18h, doba horenia 18hodín. 1 ks = 75 g.
Kategória Sójové sviečky a kahance
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 23,74 €
Dočasne nedostupný
1,78 € s DPH
Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša

Kahance vyrobené na Slovensku – poctivá práca, ktorá spája tradíciu a trvácnosť. Spoľahlivé svetlo, ktoré horí dlho, odolá vetru a nesie v sebe kúsok slovenskej poctivosti. Kahanec obsahuje už aj náplň. Doba horenia 18hodín.

Zloženie

1 ks = 75 g. Kahanec obsahuje náplň.

Podobné produkty
Vonná sviečka Cinnamon 130g Bispol
1 ks
Poľsko
3,29 €
25,31 €/kg
Novinka
Orion vonná sviečka Halloween mix
1 ks
Vietnam
2,92 €
19,59 €/kg
Kahanec náplň olejová Admit OL1 90/56mm 33 hod
1 ks
Poľsko
0,99 €
8,25 €/kg
Kahanec sklo L-36 Srdce nebeské
Dočasne nedostupné
1 ks
2,35 €
27,64 €/kg
Vonná sviečka Chocolate Cherry 500g Bispol
1 ks
Poľsko
8,59 €
17,18 €/kg
Trvalo výhodné
Kahanec náplň parafínová Admit WK30 10x30g 6 hod
1 BA
Poľsko
1,99 €
1,99 €/kg
Kahanec sklo L-35  Anjel
Dočasne nedostupné
1 ks
1,86 €
53,19 €/kg
Vonná sviečka Orange 170g Bispol
1 ks
Poľsko
4,39 €
25,82 €/kg
Vonná sviečka Orange 500g Bispol
1 ks
Poľsko
8,59 €
17,18 €/kg
Kahanec náplň parafínová Admit WK60 5x50g 12 hod
1 BA
Holandsko
2,09 €
2,09 €/kg
Kahanec sklo L-35  Anjel
Dočasne nedostupné
1 ks
1,86 €
53,19 €/kg
Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša
Dočasne nedostupné
1 ks
1,78 €
23,74 €/kg
Kahanec sklo L-36 Srdce nebeské
Dočasne nedostupné
1 ks
2,35 €
27,64 €/kg
L-3, s.r.o.
Textilná 6388/23, 034 01 Ružomberokviac informácií o distribútorovi
Kahanec sklo L-35  Anjel
Dočasne nedostupné
1 ks
1,86 €
53,19 €/kg
Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša
Dočasne nedostupné
1 ks
1,78 €
23,74 €/kg
Kahanec sklo L-36 Srdce nebeské
Dočasne nedostupné
1 ks
2,35 €
27,64 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša
Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša
1,78 € s DPH