Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Novinka
Mana Roots Bazová limonáda 330ml
Dočasne nedostupné
1 ks
1,79 €
5,42 €/LIT
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Tofu Korean BBQ Gochujang 180g + 30g Lunter
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
1,39 €
6,62 €/kg
Pivo Birell 0,0 Malina & Limetka 6x500ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 BA
7,29 €
2,43 €/liter
Mattoni minerálna voda perlivá sklo 12x750ml*ZO
Očakávame 05.10.
1 KT
Česká republika
15,79 €
1,32 €/ks
HiPP BIO Mrkva s kukuricou a tel’acie mäso 190g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
13,63 €/kg
Essentia Lotus Flower parfum 25PD 250ml
Dočasne nedostupné
1 ks
14,95 €
0,60 €/praciu dávku
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Kahanec sklo L-36 Srdce nebeské
Dočasne nedostupné
1 ks
2,35 €
27,64 €/kg
Pivo Birell 0,0 Polotmavý Citrón 6x500ml*ZO
Dočasne nedostupné
1 BA
7,29 €
2,43 €/liter
VanaVita Bio Vegan Protein choco berries 600 g
Dočasne nedostupné
1 ks
Európska únia
24,99 €
41,65 €/kg
Orion Plácačka na muchy elektrická
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
51,34 €/kg
Mrazená Zott Monte zmrzlina Ice Squeeze 100ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
21,50 €/LIT
Novinka
Šalát mix Gartner 1000g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,59 €
5,59 €/kg
HiPP BIO Vývar s rezancami a morčacím mäsom 190g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
13,63 €/kg
Jogurt krémový marhuľa 3kg
Dočasne nedostupné
1 ks
9,99 €
3,33 €/kg
Olej olivový extra Virgine S.J.R. Reserva 500ml Beneoliva
Dočasne nedostupné
1 ks
15,39 €
30,78 €/LIT
Müsli zapekané s kúskami ovocia 2kg Mandoletti
Dočasne nedostupné
1 ks
20,09 €
10,05 €/kg
Mrazené Bravčová krkovička plátky, kaliber 150g / 6 kg kartón Beef House
Dočasne nedostupné
1 KT
49,99 €
8,33 €/kg
Pereg Víno ríbezľové ružové Rubinus 0,75l
Dočasne nedostupné
1 ks
7,39 €
9,85 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana