Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Kukurica baby 125g
1 ks
Keňa
Thajsko
2,59 €
20,72 €/kg
Mrkva baby s vňaťou 200g tácka
1 ks
Španielsko
Južná Afrika
5,19 €
25,95 €/kg
Coca Cola Zero 330ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,09 €
3,30 €/liter
Mrazené Hranolky Fast Fry 7mm 2,5kg Farm Frites
1 ks
Holandsko
8,69 €
3,48 €/kg
Jogurt PROBIA Nature biely 3,3% RAJO 135g
1 ks
Slovensko
0,55 €
4,07 €/kg
Šošovica 500g Mánya
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,58 €/kg
Cibuľa Šalotka
1 kg
Francúzsko
0,13 €
3,89 €/kg
Mana Roots Kombucha Citrónová tráva limonáda 330ml
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,42 €/LIT
Ryža Guľatozrnná lúpaná 1kg Omega
1 ks
Taliansko
2,59 €
2,59 €/kg
Balený Petržlen 500g
1 BA
Slovensko
2,99 €
5,98 €/kg
Cukor vanilínový 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,21 €
10,50 €/kg
Mascarpone Talianske STERILGARDA 2kg
1 ks
Taliansko
18,99 €
9,50 €/kg
Rajec Pramenitá voda nesýtená 750ml *ZO
1 ks
Slovensko
0,85 €
1,13 €/LIT
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Paštrnák kal. 3-7, I. Tr.
1 kg
Poľsko
1,99 €
1,99 €/kg
Kukurica sterilizovaná, Bassta 2150 g
1 ks
Maďarsko
7,45 €
3,47 €/kg
LW Batátové hranolky 6x13 mrazené 2,5kg
1 ks
Holandsko
16,20 €
6,48 €/kg
Paradajky lúpané krájané 425ml (400g) Giana
1 ks
Taliansko
1,39 €
5,79 €/kg
San Pellegrino Granátové jablko,pomaranč 330ml *ZO
1 ks
Taliansko
1,49 €
4,52 €/LIT
Maslo bezlaktózové 82% 125g Rajo
1 ks
Nemecko
2,19 €
17,52 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana