Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Syr Eidam 45% plátky 1kg Bertosi
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Múka pšeničná hrubá Zlatý klas 1kg Mlyn
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,89 €/kg
Jogurt grécky biely 0% 1000g Milko
1 ks
Česká republika
4,49 €
4,49 €/kg
Majolenka originál 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Klíčky cviklové 50g
1 ks
Holandsko
2,79 €
55,80 €/kg
Rodinné Club maslové sušienky 140g+20% Sedita
1 ks
Slovensko
1,49 €
10,64 €/kg
Vaječne bielka BALTICOVO 1kg
1 ks
Litva
4,55 €
4,55 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 1000g LMC, ALU sáčok
1 ks
Ekvádor
9,39 €
9,88 €/kg
Termix kakaový NIKA 90g
1 ks
Slovensko
0,61 €
6,78 €/kg
Pita chlieb Z našej pekárne 100g
1 ks
Rakúsko
0,95 €
9,50 €/kg
Mrazené Hranolky 10mm 2,5kg Farm Frites
1 ks
Holandsko
8,09 €
3,24 €/kg
Cukor vanilkový LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Syr Gold plus 45% blok cca 3kg Bape
1 ks
Poľsko
17,95 €
5,79 €/kg
Slanina anglická nárez 1kg LE&CO
1 ks
Česká republika
9,49 €
9,49 €/kg
Tvaroh jemný hrudkovitý bezlaktózový 180g Rajo
1 ks
Slovensko
1,59 €
8,83 €/kg
Zemiaky konzumné neskoré ružové 2kg kal.40+, I.trieda
1 ks
Francúzsko
3,49 €
1,74 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou valec 1kg Soignon
1 ks
Francúzsko
19,99 €
19,99 €/kg
Balený Tymián 30g
1 BA
Izrael
1,49 €
49,67 €/kg
Kaleráb Gigant kal. 500+, I.trieda
1 kg
Poľsko
2,36 €
1,39 €/kg
Chlieb Z našej pekárne pšenično-ražný 500g
1 ks
Slovensko
1,89 €
3,78 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana