Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Vaječná melanž BALTICOVO 1kg
1 ks
Litva
5,49 €
5,49 €/kg
Mlieko polotučné 1,5% bezlaktózové 1l Tami
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,49 €/LIT
Syr kozí s bielou plesňou 180g Melusine
1 ks
Francúzsko
4,09 €
23,37 €/kg
Vianočka 500g Ölz
1 ks
Rakúsko
3,09 €
6,18 €/kg
Soľ morská JEMNÁ GEMA DI MARE 1kg
1 ks
Taliansko
1,19 €
1,19 €/kg
Smotana FLORA Plant cream rastlinná 31% 1l
1 ks
Rakúsko
5,39 €
5,39 €/LIT
Šunka Bravčová 50% nárez cca 1kg Baron
1 ks
Slovensko
7,27 €
6,99 €/kg
-21%
Knedľa varená GABDI 600g
1 ks
Slovensko
2,89 €
2,29 €
3,82 €/kg
Šunka Wellness krájaná 100g Berger
1 ks
Rakúsko
2,49 €
24,90 €/kg
Syr Cheddar plátky 100g Président
1 ks
Taliansko
1,99 €
19,90 €/kg
Tekvica Biela Maďarsko
1 kg
Maďarsko
2,80 €
2,39 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Relax Džús Jablko 200 ml
1 ks
Poľsko
0,69 €
3,45 €/LIT
Vňať - Žerucha vanička
1 ks
Holandsko
1,19 €
10,82 €/kg
Jedlé kvety - Mix
1 ks
Slovensko
8,29 €
414,50 €/kg
Termix vanilkový Mlékárna Kunín 90 g
1 ks
Česká republika
0,61 €
6,78 €/kg
San Pellegrino minerálna voda perlivá 750ml
1 ks
Taliansko
1,99 €
2,65 €/LIT
Tento Complex papierové utierky 3 vs. 1 kotúč
1 ks
Slovensko
4,59 €
4,59 €/ks
Polpa di pomodoro 10kg O’Sole Mio
1 ks
Taliansko
23,99 €
2,40 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana