Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Jogurt BEZLAKTÓZOVÝ biely 10% TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,69 €
4,60 €/kg
Mrazené Jahody 2,5kg Viking Frost
1 ks
Egypt
8,59 €
3,44 €/kg
Kukurica sterilizovaná 2150g Snico
1 ks
Maďarsko
7,39 €
4,16 €/kg
Cibuľa biela kal. 50-70
1 kg
Taliansko
0,51 €
2,79 €/kg
Coca Cola Zero 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,59 €
3,18 €/liter
Mrazená Knedľa parená 600g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,59 €
4,32 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Paprika - chili papričky červené
1 kg
Keňa
Tanzánijská zjednotená republika
0,47 €
19,69 €/kg
Čalamáda pikantná vedierko 850g Pickles
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Pyré Mango MULACKAL 850g
1 ks
Thajsko
4,99 €
5,87 €/kg
Mrazený Karfiol 2,5kg Viking Frost
1 ks
Belgicko
6,89 €
2,76 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 36% STERILGARDA 1L
1 ks
Taliansko
7,49 €
7,49 €/LIT
Bravčová panenka v celku cca 450g Bognár
1 ks
Slovensko
4,32 €
9,59 €/kg
Sirup Bazový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Shimeji biele 150g, I.trieda
1 ks
Čína
1,99 €
13,27 €/kg
Krupica detská MLYN 500g
1 ks
Slovensko
0,69 €
1,38 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 40% 200ml Kunín
1 ks
Česká republika
2,09 €
10,45 €/LIT
Ferrero Raffaello T4 40 g
1 ks
Poľsko
1,19 €
29,75 €/kg
Passionfruit AIR (ks) kal.M-L, I.Tr
1 ks
Vietnam
1,19 €
20,24 €/kg
Rama Classic rastlinný margarín 400g
1 ks
Poľsko
3,19 €
7,98 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana