Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Mrazené Maliny 2,5kg Viking Frost
1 ks
Srbsko
27,79 €
11,12 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 2,5kg Vinica
1 BA
Slovensko
6,29 €
2,52 €/kg
Olej slnečnicový 1l Vénusz
1 ks
Maďarsko
3,29 €
3,29 €/LIT
Paprika - chili papričky Jala penos zelené
1 kg
Holandsko
0,37 €
16,99 €/kg
Avokádo zelené kal. 12
1 ks
Peru
2,39 €
7,17 €/kg
Cícer sterilizovaný 400g Mazza
1 ks
Taliansko
1,19 €
4,96 €/kg
Fazuľa červená v sladkoslanom náleve 425ml Giana
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,96 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Olej rastlinný fritovací bag 10l Forte
1 ks
Taliansko
29,99 €
3,00 €/LIT
Mrazená Zmes lesné ovocie 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
12,59 €
5,04 €/kg
Mozzarella Burrata 150g Galbani
1 ks
Taliansko
3,39 €
22,60 €/kg
Tento Strong papierové utierky 3 vs. 2 rolky
1 ks
Slovensko
2,59 €
1,30 €/ks
Bravčové koleno s kosťou 750g Sous-vide, Beef House
1 ks
Slovensko
4,89 €
6,52 €/kg
Hrušky Nashi kal. 40, I.trieda
1 ks
Čína
0,99 €
3,96 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Rustic fries 2,5kg Farm Frites
1 ks
Holandsko
8,29 €
3,32 €/kg
Smotana na šľahanie živočíšna 35% 1l Président
1 ks
Francúzsko
7,09 €
7,09 €/LIT
Kiwi zlaté Gold kal.30-36, I.Tr
1 ks
Taliansko
1,09 €
8,38 €/kg
-24%
Olej olivový z výliskov 1l Bassta
1 ks
Španielsko
7,89 €
5,99 €
5,99 €/LIT
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,49 €
5,23 €/kg
-22%
Balený Kôpor 50g
1 BA
Taliansko
1,99 €
1,55 €
31,00 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana