Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
8997 produktov
Magnesia minerálna voda neperlivá 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Vaječné žĺtka BALTICOVO 1kg
1 ks
Litva
14,69 €
14,69 €/kg
Cestoviny Tagliatelle n.91 500g Divella
1 ks
Taliansko
2,25 €
4,50 €/kg
Shimeji hnedé 150g, I.trieda
1 ks
Čína
1,99 €
13,27 €/kg
Kuracie prsia cca 600g TopFarm
1 ks
Slovensko
5,63 €
9,39 €/kg
Syr Pandúr/Rodinná tehla 45% blok cca 3,5kg Nika
1 ks
Slovensko
22,02 €
6,29 €/kg
Smotana na šľahanie Rajo 30% 1L
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Treska v majonéze exklusiv RYBA ŽILINA 140g
1 ks
Slovensko
1,29 €
9,21 €/kg
Nápoj mandľový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Kapusta kvasená vákuovo balená 5kg Kapp
1 ks
Slovensko
8,09 €
2,31 €/kg
Mrazené Kuracie prsia rezne cca 650g Hyza
1 ks
Slovensko
5,84 €
8,99 €/kg
Strúhanka Panko jemná 1kg Mamma crumbs
1 ks
Maďarsko
5,29 €
5,29 €/kg
Jogurt čučoriedkový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Cukor práškový 500g Korunný
1 ks
Slovensko
0,99 €
1,98 €/kg
Cyrilove lupienky solené 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Smotana Kyslá 10% TAMI 200g
1 ks
Slovensko
0,75 €
3,75 €/kg
Slanina oravská plátky OA 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
8,89 €
8,89 €/kg
Rožok biely štandard 50g PENAM
1 ks
Slovensko
0,15 €
3,00 €/kg
Darček
Croissant 7 DAYS kakao 60g
1 ks
Európska únia
0,79 €
13,17 €/kg
Acidko plnotučné 950g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
1,88 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana