Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Mascarpone Talianske STERILGARDA 500g
1 ks
Taliansko
5,59 €
11,18 €/kg
Nápoj kokosový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Šľahačka v spreji 700ml Debic
1 ks
Belgicko
9,49 €
13,56 €/LIT
Rajec Pramenitá voda nesýtená 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,95 €
0,63 €/LIT
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Balený Koriander 30g
1 BA
Izrael
1,29 €
43,00 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
-20%
Ananás AIR Extra Sweet kal. 6
1 ks
Dominika
13,69 €
10,89 €
5,45 €/kg
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 1kg
1 ks
Ukrajina
5,69 €
5,69 €/kg
Šampiňóny voľné Extra, I.trieda
1 kg
Poľsko
0,31 €
3,59 €/kg
Škrob zemiakový (Solamyl) LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Šalát - Dubový list červený kal.130+, I.trieda
1 ks
Česká republika
2,09 €
16,08 €/kg
Rajec Pramenitá voda jemne sýtená 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,95 €
0,63 €/LIT
Doxy Roksy roksové cukríky Figaro 90 g
1 ks
Slovensko
1,59 €
17,67 €/kg
Smotana do kávy 10x10g 10% RAJO
1 BA
Slovensko
0,85 €
0,85 €/kg
Balená Bazalka 30g
1 BA
Keňa
1,39 €
46,33 €/kg
Fenikel
1 kg
Taliansko
0,98 €
3,49 €/kg
Bylinky - Bazalka
1 kg
Maďarsko
18,59 €
18,59 €/kg
Ricotta 250g Sterilgarda
1 ks
Taliansko
1,99 €
7,96 €/kg
Slanina ORAVSKÁ plátky STEINEX 1kg
1 ks
Česká republika
9,69 €
9,69 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana