Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Slanina ORAVSKÁ plátky STEINEX 1kg
1 ks
Česká republika
9,69 €
9,69 €/kg
Paradajky Beef kal.67+, I.trieda
1 kg
Holandsko
1,77 €
6,49 €/kg
Hamsik Minerálna voda perlivá 500ml *ZO
1 ks
Taliansko
0,69 €
1,38 €/LIT
Šampiňóny Portobello, I.trieda
1 kg
Poľsko
0,40 €
4,99 €/kg
-22%
Hrozno biele Extra Autumn King seedless kal. L-XL
1 kg
Taliansko
4,89 €
3,79 €
3,79 €/kg
Čakanka červená, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,04 €
7,59 €/kg
Maslo 82% z čerstvej smotany 250g Milko
1 ks
Česká republika
2,49 €
9,96 €/kg
Paradajky lúpané kocky 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,69 €
3,79 €/kg
Uhorky sterilizované 9-12cm 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,99 €
3,33 €/kg
Mrazená Brokolica 2,5kg Viking Frost
1 ks
Španielsko
6,89 €
2,76 €/kg
Smotana na varenie červená 15% RAMA 1l
1 ks
Rakúsko
3,99 €
3,99 €/LIT
Fatra prírodná voda sýtená 1l *ZO
1 ks
Slovensko
1,29 €
1,29 €/LIT
Tofu údené LUNTER 1000g
1 ks
Slovensko
5,49 €
5,49 €/kg
DRU Tyčinky slané 45g
1 ks
Slovensko
0,59 €
13,11 €/kg
Rajec Pramenitá voda sýtená 1,5l *ZO
1 ks
Slovensko
0,95 €
0,63 €/LIT
Tofu naturálne LUNTER 1000g
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Šampiňóny hnedé voľné, I.trieda
1 kg
Poľsko
0,23 €
4,49 €/kg
Klíčky pórové 50g
1 ks
Holandsko
2,29 €
45,80 €/kg
Balená Pažítka 50g
1 BA
Keňa
1,29 €
25,80 €/kg
Bylinky - Koriander
1 kg
Španielsko
14,99 €
14,99 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana