Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Fazuľa biela v paradajkovej omáčke 425ml Giana
1 ks
Taliansko
1,19 €
2,90 €/kg
Mäta oblátka s mätovou arómou 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,99 €
19,80 €/kg
Jablká červené Red Chief ukl. kal. 70-75, I.Tr
1 kg
Taliansko
0,40 €
2,49 €/kg
Coca Cola 500ml *ZO
1 ks
Česká republika
1,59 €
3,18 €/liter
Fazuľka zelená lusky 250g
1 ks
Keňa
3,09 €
12,36 €/kg
Kinder country 23,5 g
1 ks
Nemecko
0,79 €
33,62 €/kg
Kinder Bueno White v bielej čokoláde 2 x 19,5 g
1 ks
Poľsko
1,09 €
27,95 €/kg
Kuracie prsia s innerom, nekalibrované cca 10kg
1 ks
Ukrajina
54,90 €
5,49 €/kg
Šalát poľný - Valerián 400g praný, I.trieda
1 ks
Taliansko
4,69 €
11,73 €/kg
Strúhanka 500g Penam
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Šunka bravčová krájaná 55% 1kg Mecom
1 ks
Slovensko
6,49 €
6,49 €/kg
Mrazená Zmes hubová 1kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
3,99 €
3,99 €/kg
Šalát Frisse kal.130+, I.trieda
1 ks
Španielsko
2,79 €
7,97 €/kg
Balená Zelenina 1kg tácka
1 BA
Slovensko
2,69 €
2,69 €/kg
Physalis
1 ks
Kolumbia
2,99 €
29,90 €/kg
Cukor trstinový Demerara 1kg Vido
1 ks
Belize
2,49 €
2,49 €/kg
Cibuľa Šalotka banánová
1 kg
Francúzsko
0,24 €
4,29 €/kg
Croissant maslový Z našej pekárne 70g
1 ks
Nemecko
0,89 €
12,71 €/kg
-31%
Relax Džús 100% pomaranč 1 l
1 ks
Poľsko
2,39 €
1,65 €
1,65 €/LIT
Syr Feta 200g Kolios
1 ks
Cyprus
4,29 €
21,45 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana