Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Barman sóda prírodná voda sýtená 2l *ZO
1 ks
Slovensko
0,69 €
0,34 €/LIT
Cukor krupicový 1kg
1 ks
Slovensko
1,59 €
1,59 €/kg
Magnesia minerálna voda jemne perlivá 1,5l *ZO
1 ks
Česká republika
0,95 €
0,63 €/LIT
Melón červený vodový bezkôstkový
1 kg
Taliansko
6,97 €
1,99 €/kg
Mrkva baby 250g Carotella kal.6-14
1 ks
Holandsko
1,49 €
5,96 €/kg
Mascarpone Galbani 500g
1 ks
Taliansko
5,89 €
11,78 €/kg
Melón žltý Galia kal.6, I.Tr
1 ks
Brazília
2,99 €
2,99 €/kg
Kinder JOY vajíčko s prekvapením 20g
1 ks
Poľsko
1,79 €
89,50 €/kg
Bryndza 50% 125g Nika
1 ks
Slovensko
1,79 €
14,32 €/kg
Jogurt biely TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Jogurt jahodový TAMI 150g
1 ks
Slovensko
0,59 €
3,93 €/kg
Tortilla pšeničná wrap 10ks/30cm
1 BA
Česká republika
3,99 €
3,99 €/kg
Smotana kyslá RAJO 14% 250g
1 ks
Slovensko
1,19 €
4,76 €/kg
Syr Cheddar strúhaný 1kg Vepo
1 ks
Holandsko
10,99 €
10,99 €/kg
Strúhanka 500g Kolárovo Vitaflora
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,38 €/kg
Hamsik Minerálna voda nesýtená 500ml *ZO
1 ks
Taliansko
0,69 €
1,38 €/LIT
Hliva ustricová balená 300g, I.trieda
1 ks
Slovensko
1,99 €
6,63 €/kg
Vajcia z voľného výbehu M-L 10ks Pipidu
1 ks
Slovensko
3,85 €
0,38 €/ks
Melón žltý medový Honey Dew kal.9-12, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,99 €
2,99 €/kg
Syr Niva Rival s modrozelenou plesňou 120g Tami
1 ks
Slovensko
1,39 €
11,58 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana