Katalóg produktov

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
9010 produktov
Vesna oblátky so smotanovým krémom 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,89 €
17,80 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
1 ks
Česká republika
2,09 €
17,42 €/kg
Cvikla (Červená repa) predvarená 500g Pickles
1 ks
Slovensko
1,39 €
2,78 €/kg
Syr Cheddar plátky 1kg Vepo
1 ks
Holandsko
11,89 €
11,89 €/kg
Šalát Shanghai Pak Choi, I.trieda
1 kg
Holandsko
0,52 €
5,19 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 200g Rajo
1 ks
Slovensko
1,79 €
8,95 €/kg
Syr Parmezán (zmes syrov) strúhaný 1kg Zarpellon
1 ks
Taliansko
11,49 €
11,49 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 12g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,23 €
19,17 €/kg
Múka pšeničná hladká T650 1kg Mlyn
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,89 €/kg
Maslo 82% 250g Impol
1 ks
Poľsko
2,19 €
8,76 €/kg
Vajcia z voľného výbehu M-L 30ks Pipidu
1 KT
Slovensko
9,79 €
0,33 €/ks
Klíčky hrachové 100g
1 ks
Slovensko
3,09 €
30,90 €/kg
Noky zemiakové Gnocchi 500g Carlo Crivellin
1 ks
Taliansko
1,59 €
3,18 €/kg
Šalát - Red chard 125g, I.trieda
1 ks
Taliansko
1,69 €
13,52 €/kg
Tatranky kakaovo čokoládové 33g
1 ks
Slovensko
0,49 €
14,85 €/kg
Múka pšeničná hladká T650 1kg Kolárovo
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,89 €/kg
Bryndza plnotučná 50% 1kg Nika
1 ks
Slovensko
11,29 €
11,29 €/kg
Ríbezle červené 125g
1 ks
Holandsko
4,19 €
33,52 €/kg
Kinder čokoláda 100g
1 ks
Nemecko
2,09 €
20,90 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana