Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda

1 kg
Taliansko
Hrozno červené Red Globe kaliber L-XL, I.Trieda Konzumácia tohto hrozna pomáha detoxikovať telo čím zlepšuje vašu imunitu voči chorobám.
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Hrozno
Cena za kg 3,29 €
Na sklade viac ako 500 kg
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
3,29 € s 19% DPH
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda

Toto hrozno tmavorúžovej až červenkastej farby sa pod prírodným povlakom javí ako fialové. Bobule majú pôsobivú veľkosť od 10 do 15 gamov a vyznačujú sa nízkym obsahom kalórii – iba 67 kcal na 100 g. Jeho konzumácia pomáha detoxikovať telo čím zlepšuje vašu imunitu voči chodobám. Môžete ho rozmixovať do džúsov a smoothie, vysušiť na hrozienka, alebo hlboko zamraziť a použiť do miešaných nápojov namiesto kocky ľadu.

Skladovanie

Skladujte v chladničke pri teplote 2–6 °C, ideálne vo vetranom obale a bez umývania až tesne pred konzumáciou.



Podobné produkty
Hrozno biele bezkôstkové Cotton Candy 300g, I.trieda
1 ks
Španielsko
2,79 €
2,29 €
7,63 €/kg
Hrozno biele Victoria kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,19 €
3,19 €/kg
-22%
Hrozno biele Extra Autumn King seedless kal. L-XL
1 kg
Taliansko
4,89 €
3,79 €
3,79 €/kg
Hrozno tmavé 500g, I.trieda
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Hrozno biele 500g
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Hrozno tmave bezkôstkové Sable Seedless 300g ,I.Tr
1 ks
Španielsko
2,79 €
9,30 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
3,29 € s 19% DPH