Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
128 produktov
Džem malinový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
26,19 €
8,73 €/kg
Džem ríbezľový ALBI 5kg plast
1 ks
Rakúsko
34,39 €
6,88 €/kg
Džem figový VANINI 800ml sklo
1 ks
Španielsko
32,69 €
40,86 €/LIT
Med Medovicový 950g Medáreň
1 ks
Slovensko
16,49 €
17,36 €/kg
Džem šípkový BIO 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
Ďžem ríbezľový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
19,49 €
6,50 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
Džem broskyňový BIO 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
Džem Extra egreš 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
3,99 €
11,74 €/kg
Allnature Melasa trstinová Bio 250ml
1 ks
Spojené štáty americké
1,89 €
7,56 €/LIT
Lekvár slivkový 3kg ECONIA
1 ks
Kostarika
17,59 €
5,86 €/kg
Arašidový krém KK 1kg Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Džem višňový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
23,59 €
7,86 €/kg
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
MINI Džem Višňový GARTENLAND 25g x 100ks bal.
1 KT
Rakúsko
14,09 €
14,09 €/KT
MINI Džem Slivkový GARTENLAND 25g x 100ks bal.
1 KT
Rakúsko
14,09 €
14,09 €/KT
MINI Džem Ríbezľový GARTENLAND 25g x 100ks bal.
1 KT
Rakúsko
14,79 €
14,79 €/KT
Včelí peľ sušený 190g Medáreň
1 ks
Slovensko
9,99 €
52,58 €/kg
Džem Jahoda&jablko bez pridaného cukru 20g/48ks Hamé
1 KT
Česká republika
9,09 €
9,09 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana