Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
128 produktov
Med kvetový HB 200 x 10g, SNOTY
1 KT
Slovensko
22,49 €
0,11 €/ks
Džem brusnicový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
21,69 €
7,23 €/kg
Ďžem marhuľový 3kg  Econia
1 ks
Česká republika
16,69 €
5,56 €/kg
Džem Čučoriedka s zníženým obsahom cukru 230g Hamé
1 ks
Česká republika
2,79 €
12,13 €/kg
Maslo Mandľové 100% smooth 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
8,69 €
25,56 €/kg
MINI Džem Jahodový GARTENLAND 25g x 100ks bal.
1 KT
Rakúsko
14,79 €
14,79 €/KT
Allnature Sirup Javorový 250ml
1 ks
Kanada
5,79 €
23,16 €/LIT
Džem višňový 690g Dida Boža
1 ks
Chorvátsko
8,29 €
12,01 €/kg
Med agátový, Exart 900g
1 ks
Európska únia
6,79 €
7,54 €/kg
Džem Extra červená ríbezľa 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Maslo Mandľové kokos biela čokoláda 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
10,59 €
31,15 €/kg
Džem čučoriedkový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
24,49 €
8,16 €/kg
MINI Džem Marhuľový GARTENLAND 25g x 100ks bal.
1 KT
Rakúsko
14,79 €
14,79 €/KT
Maslo Arašidové 100% jemné 1kg GymBeam
1 ks
Európska únia
6,38 €
6,38 €/kg
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Med Agátový v plastovom mackovi 260g Medáreň
1 ks
Slovensko
4,49 €
17,27 €/kg
NESTLÉ Docello Topping karamel 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Džem Extra ananás 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem mandarinkový DIDA BOŽA 690g
1 ks
Chorvátsko
8,29 €
12,01 €/kg
Maslo Kešu 100% smooth 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
8,69 €
25,56 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana