Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
128 produktov
Hamé Extra džem malina 340g
1 ks
Česká republika
3,79 €
11,15 €/kg
Džem Jahoda so zníženým obsahom cukru 230g Hamé
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,78 €/kg
Džem šípkový DARBO 450g
1 ks
Rakúsko
5,19 €
11,53 €/kg
Džem Extra jahodový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem šípkový DIDA BOŽA 700g
1 ks
Chorvátsko
8,29 €
11,84 €/kg
Lekvár sladený slivkový s jablkami 4kg Hamé
1 ks
Česká republika
20,99 €
5,25 €/kg
Pistáciové maslo 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
15,49 €
45,56 €/kg
Džem Extra malinový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Extra marhuľový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Džem Marhuľa so zníženým obsahom cukru 230g Hamé
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,78 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
NESTLÉ Docello Topping čokoláda 1kg
1 ks
Taliansko
17,39 €
17,39 €/kg
Ďžem jahodový 3kg  Econia
1 ks
Česká republika
16,69 €
5,56 €/kg
Džem jahodový ALBI 5kg plast
1 ks
Rakúsko
29,99 €
6,00 €/kg
Hamé Extra džem čučoriedka 340g
1 ks
Česká republika
4,49 €
13,21 €/kg
Džem malinový 450g Tiroler Früchteküche
1 ks
Rakúsko
5,09 €
11,31 €/kg
Džem marhuľový ALBI 5kg plast
1 ks
Rakúsko
29,29 €
5,86 €/kg
Džem Extra čučoriedkový 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Med Lesný 950g Medáreň
1 ks
Slovensko
13,99 €
14,73 €/kg
Pistáciový krém 3kg Tout
1 ks
Taliansko
69,29 €
23,10 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana