Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
128 produktov
Džem Marhuľa&jablko bez pridaného cukru 20g/48ks Hamé
1 KT
Česká republika
9,09 €
9,09 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 500g
1 ks
Česká republika
4,79 €
9,58 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
Med Agátový hexagon 230g Medáreň
1 ks
Slovensko
5,69 €
24,74 €/kg
Maslo Kešu kokos, biela čok., jahoda 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
11,99 €
35,26 €/kg
Pistáciový krém 200g Enjoy Lovely
1 ks
Česká republika
5,69 €
28,45 €/kg
Sirup Javorový Bio 1l Bioquelle
1 ks
Kanada
35,09 €
35,09 €/LIT
Allnature Sirup Kokosový Bio 250ml
1 ks
Holandsko
4,19 €
16,76 €/LIT
Med so zázvorom 250g Medáreň
1 ks
Slovensko
7,49 €
29,96 €/kg
Med Pastovaný kvetový 950g Medáreň
1 ks
Slovensko
10,29 €
10,83 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
1 ks
Česká republika
2,89 €
13,14 €/kg
Maslo Kešu kokos, biela čok., čučor. 340g GymBeam
1 ks
Európska únia
11,99 €
35,26 €/kg
HealthyCo Proteinella krém čokoláda/oriešok 360g
1 ks
Belgicko
7,79 €
21,64 €/kg
Lindt Lieskovoorieškový krém 200g
1 ks
Taliansko
8,59 €
42,95 €/kg
Med s malinami 250g Medáreň
1 ks
Slovensko
7,49 €
29,96 €/kg
Med s peľom, propolisom a materskou kašičkou 250g Medáreň
1 ks
Slovensko
12,49 €
49,96 €/kg
Maslo Arašidové 100% chrumkavé 1kg GymBeam
1 ks
Európska únia
6,59 €
6,59 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Med kvetový vedro 4kg Exart
1 ks
Slovensko
26,49 €
6,62 €/kg
Lindt Čokoládovo-lieskovoorieškový krém 200 g
1 ks
Taliansko
8,59 €
42,95 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana