Džemy, medy, sladké pomazánky a sirupy

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
128 produktov
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Med s čučoriedkami 250g Medáreň
1 ks
Slovensko
7,49 €
29,96 €/kg
Med s cejlónskou škoricou 250g Medáreň
1 ks
Slovensko
7,49 €
29,96 €/kg
Džem Egrešový premium 200g Bobule
1 ks
Slovensko
4,79 €
23,95 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Med Pohánkový 950g Medáreň
1 ks
Slovensko
14,99 €
15,78 €/kg
Krém kokosový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,39 €
40,68 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Med Gaštanový 950g Medáreň
1 ks
Slovensko
17,99 €
18,94 €/kg
Med s jahodami 250g Medáreň
1 ks
Slovensko
7,49 €
29,96 €/kg
-20%
Krém kokosový bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,89 €
9,49 €
33,89 €/kg
Krém Tigrella bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
14,99 €
53,54 €/kg
-25%
Džem Malina & Chia 200g
1 ks
Slovensko
4,19 €
3,15 €
15,75 €/kg
-33%
Džem Mango & Chia 200g
1 ks
Slovensko
5,19 €
3,49 €
17,45 €/kg
Nátierka Lieskovooriešková  slaný karamel 200g Voxberg
1 ks
Slovensko
14,99 €
74,95 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krém pistáciový bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
21,39 €
76,39 €/kg
-22%
Krém pistáciový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
19,89 €
15,49 €
55,32 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
HealthyCo Proteinella krém slaný k. 360g VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
8,09 €
6,47 €
17,98 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana