Čokoláda horká 50% BAY 20kg

1 ks
Taliansko
BAY Horká čokoláda na polevy – horké disky 30/32. Kakaová sušina najmenej 50%.Hmotnosť/Objem balenia : 20kg
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Prísady na pečenie a varenie
Cena za kg 15,48 €
Na sklade viac ako 1 ks
309,69 € s 23% DPH
Čokoláda horká 50% BAY 20kg

Čokoládové disky, obsah kakaovej sušiny 50%



  • Skladovanie: skladujte na suchom mieste do 20 stupňov
Zloženie

Zloženie výrobku: Cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátory, prírodná vanilková aróma

Alergény (zoznam zložiek): môže obsahovať mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 522
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2175
Tuky [Gram] 31
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 19
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 52
z toho cukry [Gram] 50
Vláknina [Gram] 6.9
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 5.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.12
Podobné produkty
Čokoláda tmavá 54,5% CALLEBAUT 2,5kg
1 ks
Belgicko
69,79 €
27,92 €/kg
Cukor trstinový porciovaný HB 40 x 4,3 g, SNOTY
1 KT
Slovensko
1,09 €
0,03 €/ks
Arašidy lúpané pražené nesolené ArRashid 1kg Alika
1 ks
Česká republika
5,59 €
5,59 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Chia semienka 1000g
1 ks
Paraguaj
7,29 €
7,29 €/kg
Mak mletý 1kg Backmit
1 ks
Česká republika
7,09 €
7,09 €/kg
Makadamové orechy 500g Lunys
1 ks
Južná Afrika
17,89 €
35,78 €/kg
Lindt Švajčiarska mliečna čokoláda 300g
1 ks
Francúzsko
9,99 €
33,30 €/kg
Kypriaci prášok do pečiva 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
5,89 €
7,85 €/kg
Cukor biely porciovaný HB 40 x 5g, SNOTY
1 KT
Slovensko
0,99 €
0,02 €/ks
Kokos strúhaný 1kg Lunys
1 ks
Indonézia
9,19 €
9,19 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Lotus Biscoff Topping Karamelová poleva 1kg
1 ks
Belgicko
13,84 €
13,84 €/kg
Kustovnica čínska goji sušená 1000g
1 ks
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Cukor vanilkový LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,99 €
3,99 €/kg
Cukor škoricový LUNYS 1kg
1 ks
Slovensko
3,79 €
3,79 €/kg
Cukor vanilínový 750g Dr.Oetker
1 ks
Česká republika
4,89 €
6,52 €/kg
Kokosové lupienky LUNYS 1kg balenie
1 ks
Česká republika
8,69 €
8,69 €/kg
Brusnice sušené 1kg
1 ks
Kanada
11,12 €
11,12 €/kg
Múka Divella na pizzu 25kg vrece
1 ks
Taliansko
44,19 €
1,77 €/kg
Čokoláda biela BAY 20kg
Očakávame 01.10.
1 ks
Taliansko
291,29 €
14,56 €/kg
Čokoláda horká 50% BAY 20kg
1 ks
Taliansko
309,69 €
15,48 €/kg
Unigra S.p.A.
Via Gardizza, 9/B - 48017 Conselica (RA) Talianskoviac informácií o distribútorovi
Smotana na varenie rastlinná 26% MASTER GOURMET 1l
1 ks
Taliansko
3,99 €
3,99 €/LIT
Čokoláda horká 50% BAY 20kg
1 ks
Taliansko
309,69 €
15,48 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Čokoláda horká 50% BAY 20kg
Čokoláda horká 50% BAY 20kg
309,69 € s 23% DPH