Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Milka Mmmax biscoff lotus mliečna čokoláda 275g
1 ks
Rakúsko
4,89 €
17,78 €/kg
Novinka
Slávky v olivovom oleji a jablčnom octe 111g Vilgain
1 ks
Španielsko
4,29 €
62,17 €/kg
Cestoviny Pappardelle 500g De Cecco
1 ks
Taliansko
3,59 €
7,18 €/kg
Slovakia Chips s príchuťou Smotana s cibuľou 130g
1 ks
Česká republika
2,39 €
18,38 €/kg
Rodinné venčeky kakao-kokos 120g Sedita
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Novinka
Čokoláda na pečenie 46% 150g Dr. Oetker
1 ks
Srbsko
2,89 €
19,27 €/kg
Protein Bar Slaný Karamel 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2250 produktov
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
MAGGI Jemný zeleninový vývar 1kg
1 ks
Slovensko
16,25 €
16,25 €/kg
Mila kokosová oblátka s polevou 50g Sedita
1 ks
Slovensko
0,99 €
19,80 €/kg
Ryžové cestoviny Hviezdičky 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli 300g Risolino
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg
Snatt´s Natuchips Sour Cream 75g
1 ks
Španielsko
1,89 €
25,20 €/kg
Kustovnica čínska goji sušená 1000g
1 ks
Česká republika
13,69 €
13,69 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Snatt´s Natuchips Gusto Pizza 75g
1 ks
Španielsko
1,89 €
25,20 €/kg
Džem mandarinkový DIDA BOŽA 690g
1 ks
Chorvátsko
8,29 €
12,01 €/kg
-16%
Chrumky pre deti kukuričné 30g Rosie
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,75 €
25,00 €/kg
Olej olivový extra Virgine 250ml Beneoliva
1 ks
Španielsko
5,89 €
23,56 €/LIT
Ryžové cestoviny Kolienka 2kg Lucka
1 ks
Vietnam
10,99 €
5,50 €/kg
Protein Bar Dvojitá Čokoláda 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Úlanský šalát 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,97 €/kg
Fazuľa farebná veľká 4kg Mánya
1 ks
Čína
29,39 €
7,35 €/kg
Barbara bezgluténové cestoviny Široké rezance 200g
1 ks
Maďarsko
3,89 €
19,45 €/kg
Krtkova torta 435g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
4,49 €
9,35 €/kg
Pasta Curry (Kari) žltá 400g Cock Brand
1 ks
Thajsko
3,79 €
9,48 €/kg
Quick&Easy tofu Bolonská omáčka 190g Lunter
1 ks
Slovensko
2,19 €
11,53 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana