Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Spooky Mega Mix 350g  Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
4,19 €
11,97 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
-27%
Cestoviny Fusilli 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2261 produktov
Perník Mikuláš Slivkový 60g Jozef Ertl
Dočasne nedostupné
1 ks
1,18 €
19,65 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana