Syr kozí Koria.&Senovka gréc. cca 140g DQ VÝPREDAJ

1 ks
DELI Q Kozí syr Koriander/Senovka grécka. Polotvrdý syridlový syr zrejúci s prídavkom koriandra a senovky gréckej. Tuk v sušine: min. 50 % hmot. Sušina: min. 57,5 % hmot. Hmotnosť / Objem balenia: 140g.
Kategória Ovčie a kozie
Množstvo v kartóne 1,12 kg
Cena za kg 24,99 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 0.14 kg
Momentálne nedostupný
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
3,50 € s 19% DPH
Syr kozí Koria.&Senovka gréc. cca 140g DQ VÝPREDAJ

Slaná, no zároveň jemná chuť kozieho syra je obohatená o koriander a senovku grécku, ktoré mu dodávajú jedinečný charakter. Sušené bylinky zvýrazňujú jeho čistú chuť a výnimočnú arómu. Syr je vyrobený z kvalitného kozieho mlieka a je bohatým zdrojom bielkovín, vďaka čomu predstavuje atraktívny doplnok vašej každodennej stravy.



  • Návod na použitie: Skvelo dopĺňa jedlá s paradajkovou omáčkou a zároveň prináša pestrosť do mäsových jedál. Je ideálny ako obloha na sendviče a zaujímavý doplnok do polievok a omáčok. Samostatne chutí výborne v kombinácii so suchým bielym vínom. Čerstvý výrobok je balený v sterilných podmienkach, aby sa zachovala jeho vysoká výživová hodnota.
Zloženie

Zloženie výrobku: pasterizované kozie MLIEKO, jedlá soľ, senovka grecka 0,9 %, koriander 0,2 %, mliekarenské kultúry, mikrobiálne syridlo

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: n/a

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 140g.

Podobné produkty
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Očakávame 30.09.
1 ks
2,69 €
17,93 €/kg
Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,20 €
24,59 €/kg
Syr kozí Bardolino chilli 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg
Syr kozí plátky 100g Président
1 ks
Francúzsko
3,39 €
33,90 €/kg
Syr kozí cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,19 €
22,79 €/kg
Syr Pecorino romano DOP Zarpellon SpA 300g
1 ks
Taliansko
8,99 €
29,97 €/kg
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg
Syr kozí Bardolino red 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Syr kozí blok 130g Goat Farm VÝPREDAJ
1 ks
Holandsko
3,49 €
0,87 €
6,71 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou 180g Melusine
1 ks
Francúzsko
4,09 €
23,37 €/kg
Syr kozí Koriander&Senovka grécka cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,50 €
24,99 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou valec 450g Soignon
1 ks
Francúzsko
9,89 €
21,98 €/kg
Syr kozí s bielou plesňou valec 1kg Soignon
1 ks
Francúzsko
19,99 €
19,99 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Syr kozí Bardolino provensal 150g Farma Bardy
1 ks
Slovensko
4,49 €
29,93 €/kg
Syr kozí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr kozí Brie cca 160g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,96 €
30,99 €/kg
Syr Queso Manchego DOP cca 135g Deli Q
1 ks
Španielsko
5,25 €
38,89 €/kg
Syr kozí/ovčí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Poľsko
2,59 €
25,90 €/kg
Syr kozí Koriander&Senovka grécka cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,50 €
24,99 €/kg
Syr Gouda Senovka grécka cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,87 €
21,29 €/kg
Syr kozí plesňový cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,24 €
24,89 €/kg
Syr Cheddar Irish Porter Beer cca 170g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Írsko
4,33 €
25,49 €/kg
Syr Fourme d'Ambert DOP cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,90 €
20,69 €/kg
Syr z kozieho a ovčieho mlieka cca 130g Deliq
Dočasne nedostupné
1 ks
3,07 €
23,59 €/kg
Syrový mix selection cheddar, fourme, gouda paradajky a olivy 200g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
5,69 €
28,45 €/kg
Syr Raclette cca 140g Deli Q
1 ks
Francúzsko
3,06 €
21,89 €/kg
Syr Gouda medvedí cesnak cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,70 €
19,29 €/kg
Syrový mix cheddar červený,kozí syr kocky,plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Írsko
7,09 €
35,45 €/kg
Syr Cheddar červený cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Írsko
2,34 €
17,99 €/kg
Syr polotvrdý Levanduľa cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,24 €
23,99 €/kg
Syr Írsky Červený Cheddar strúhaný 150g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
2,59 €
17,27 €/kg
Syr Maasdam cca 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
3,16 €
15,79 €/kg
Syr Gouda Paprika&Pažítka&Cibuľa cca 135g Deli Q
1 ks
Holandsko
2,73 €
20,19 €/kg
Syr kozí plátky 100g Goat Farm
1 ks
Holandsko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr tvrdý plnotučný plátky 150g Old Amsterdam
1 ks
Holandsko
5,09 €
33,93 €/kg
Spotrebujte do 2.10.26 Spotreba 2.10.26
-25%
Syr mix cheddar, kozí syr, plesnivá saláma 200g DQ VÝPREDAJ
1 ks
Írsko
7,09 €
5,32 €
26,59 €/kg
Syr Fourme d'Ambert DOP cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,90 €
20,69 €/kg
Syr šalátový 200g Grikios
1 ks
Nemecko
2,59 €
12,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr kozí Koria.&Senovka gréc. cca 140g DQ VÝPREDAJ
Syr kozí Koria.&Senovka gréc. cca 140g DQ VÝPREDAJ
3,50 € s 19% DPH