Ryža guľatozrnná varné vrecká 400g Lagris

1 ks
Taliansko
Lagris Ryža guľatozrnná varné vrecká. Hmotnosť/ Objem: 400g.
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Ryža
Cena za kg 4,13 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,65 € s 19% DPH
Ryža guľatozrnná varné vrecká 400g Lagris
  • Návod na prípravu: Vrecko s ryžou opláchnite a vložte do osolenej vriacej vody (1 vrecko/1 l vody).Varte pod pokrievkou na miernom plameni 15-17 minút, kým ryža nezmäkne.Vrecko vyberte a nechajte odkvapkať prebytočnú vodu. Vrecko ihneď roztrhnite a ryžu servírujte.
  • Skladovanie: skladujte pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 70 %.
Zloženie
Ryža siata (Oryza sativa L.) 100 %.
 

Výživové údaje

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1490 kJ
- 356 kcal
Tuky < 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,1 g
Sacharidy 80 g
z toho cukry < 0,5 g
Vláknina 0,5 g
Bielkoviny 7,0 g
Soľ < 0,01 g
Výrobok obsahuje 8 porcií -
1 porcia = 50 g ryže -
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 400g.

Podobné produkty
Ryža Guľatozrnná lúpaná 1kg Omega
1 ks
Taliansko
2,59 €
2,59 €/kg
Ryža Jasmínová 4,5kg Royal Orient
1 ks
Kambodža
18,99 €
4,22 €/kg
Ryža Basmati 5kg LA Food
1 ks
Pakistan
21,59 €
4,32 €/kg
Ryža Sushi 500g Lagris
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Ryža Basmati 500g Lagris
1 ks
India
2,59 €
5,18 €/kg
Ryža Guľatozrnná lúpaná 1kg Lagris
1 ks
Taliansko
2,89 €
2,89 €/kg
Ryža Carnaroli 1kg Sorrisi di Spiga
1 ks
Taliansko
4,39 €
4,39 €/kg
Ryža Jasmínová 20kg Royal Orient
1 ks
Kambodža
56,99 €
2,85 €/kg
Ryža Jazmínová 500g Lagris
1 ks
Thajsko
2,09 €
4,18 €/kg
Fazuľa červená ľadvinka 480g, Lagris
1 ks
Etiópia
1,69 €
3,52 €/kg
Ryža Natural guľatozrnná 500g, Marianna
1 ks
Taliansko
1,69 €
3,38 €/kg
Cestoviny Slovenská ryža bezvaječné 5kg Cessi
1 ks
Slovensko
12,59 €
2,52 €/kg
Ryža Strednozrnná Classic 1kg Sos
1 ks
Maďarsko
2,79 €
2,79 €/kg
Ryža Dlhozrnná lúpaná Parboiled 1kg Lagris
1 ks
Taliansko
2,89 €
2,89 €/kg
Dubákové rizoto 250g J. Vince
1 ks
Maďarsko
2,19 €
8,76 €/kg
Ryža Arborio 1kg Sorrisi di Spiga
1 ks
Taliansko
4,09 €
4,09 €/kg
Ryža Dlhozrnná vo varných vreckách 400g Omega
1 ks
Taliansko
1,39 €
3,48 €/kg
Ryža Strednozrnná Classic 5kg Sos
1 ks
Maďarsko
12,89 €
2,58 €/kg
Ryža Dlhozrnná lúpaná Parboiled 500g Lagris
1 ks
Taliansko
1,79 €
3,58 €/kg
Ryža Basmati 5kg Lagris
1 ks
Thajsko
17,79 €
3,56 €/kg
Ryža Guľatozrnná lúpaná 1kg Lagris
1 ks
Taliansko
2,89 €
2,89 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Ryža Sushi 500g Lagris
1 ks
Taliansko
2,39 €
4,78 €/kg
Fazuľa biela veľká 450g, Lagris
1 ks
Čína
2,19 €
4,87 €/kg
Ryža troch farieb 5kg Lagris
1 ks
India
18,79 €
3,76 €/kg
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Ryža Dlhozrnná lúpaná Parboiled 1kg Lagris
1 ks
Taliansko
2,89 €
2,89 €/kg
Ryža Dlhozrnná lúpaná Parboiled 500g Lagris
1 ks
Taliansko
1,79 €
3,58 €/kg
Ryža guľatozrnná varné vrecká 400g Lagris
1 ks
Taliansko
1,65 €
4,13 €/kg
Pohánka LAGRIS 500g
Očakávame 30.09.
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
5,78 €/kg
PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o.
Jesenského 1486 960 01 Zvolen Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Ryža Basmati 5kg Lagris
1 ks
Thajsko
17,79 €
3,56 €/kg
Ryža troch farieb 5kg Lagris
1 ks
India
18,79 €
3,76 €/kg
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Podravka Vegeta Original 3kg
1 ks
Chorvátsko
17,45 €
5,82 €/kg
Podravka Natur ochucovadlo 75g
1 ks
Chorvátsko
0,99 €
13,20 €/kg
Fazuľa biela veľká 450g, Lagris
1 ks
Čína
2,19 €
4,87 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Podravka ochucovadlo 75g
1 ks
Chorvátsko
0,99 €
13,20 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Ryža guľatozrnná varné vrecká 400g Lagris
Ryža guľatozrnná varné vrecká 400g Lagris
1,65 € s 19% DPH