PODRAVKA INTERNATIONAL, s.r.o.

Jesenského 1486 960 01 Zvolen Slovenská republika
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
13 produktov
Fazuľa farebná 450g, Lagris
1 ks
Čína
1,99 €
4,42 €/kg
Hŕstka Racio zmes na polievku 500g, Lagris
1 ks
Slovensko
1,59 €
3,18 €/kg
Fazuľa biela veľká 450g, Lagris
1 ks
Čína
2,19 €
4,87 €/kg
Ryža Basmati 5kg Lagris
1 ks
Thajsko
17,79 €
3,56 €/kg
Podravka Vegeta Original 3kg
1 ks
Chorvátsko
17,45 €
5,82 €/kg
Podravka Vegeta Original bez glutamanu 3kg
1 ks
Chorvátsko
20,29 €
6,76 €/kg
Paradajkový pretlak 120g Podravka
1 ks
Chorvátsko
1,35 €
11,25 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Ryža troch farieb 5kg Lagris
1 ks
India
18,79 €
3,76 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Ryža guľatozrnná varné vrecká 400g Lagris
1 ks
Taliansko
1,65 €
4,13 €/kg
Podravka Natur ochucovadlo 75g
1 ks
Chorvátsko
0,99 €
13,20 €/kg
Podravka ochucovadlo 75g
1 ks
Chorvátsko
0,99 €
13,20 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana