Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Chipsy a chrumky
Množstvo v kartóne 19 ks
Cena za kg 19,94 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,29 € s 23% DPH
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g

Pringles Snack s príchuťou kyslej smotany a cibule 165 g

Popis

Balené v ochrannej atmosfére.

Značka

Pringles

Skladovanie
  • Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Sušené zemiaky, Rastlinné oleje (slnečnicový, kukuričný), Ryžová múka, Pšeničný škrob, Kukuričná múka, Smotanová a cibuľová chuťová prísada (cibuľový prášok, dextróza, cukor, sladká sušená srvátka (mlieko), smotanový prášok (mlieko), arómy (mlieko), glukózový sirup, zemiakový škrob, laktóza (mlieko), mliečne bielkoviny, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina mliečna, kyselina jablčná), drožďový extrakt), Emulgátor (E471), Maltodextrín, Jedlá soľ, Farbivo (annatto)

Výživové hodnoty na 100 g
Energia2120 kJ/506 kcal
Tuky32 g
z toho nasýtené mastné kyseliny3,5 g
Sacharidy51 g
z toho cukry3,1 g
Vláknina2,7 g
Bielkoviny4 g
Soľ1,5 g
Alergény
Mlieko: Obsahuje Pšenica: Obsahuje

Obsah balenia

165 g - Uzatvárateľný obal

Rozmery
Výška regálu: 233 mm
Šírka regálu: 79 mm
Hĺbka regálu: 79 mm

 

Podobné produkty
Pringles zemiakové lupienky Salt & Vinegar 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné slané 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Cyrilove lupienky cesnakové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Allnature Chrumky bezlepkové Slony jablko škorica 80g
1 ks
Česká republika
1,99 €
24,88 €/kg
Chrumky s ovocnou príchuťou 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
CHRUMKY arašidové Miva 60g
1 ks
Slovensko
0,75 €
12,50 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Pečené kurča 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so syrom 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so špenátom 55g BioKids
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jabl. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,09 €
36,33 €/kg
Cyrilove lupienky horčicové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jah. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Chrumky kukuričné slané 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Údená slanina 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
Chrumky pre deti bezgluténové s mrkvou BIOKIDS 55g
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrkva-tekvica 30g Teddy
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Chrumky kukuričné s ovocnou príchuťou 75g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,79 €
10,53 €/kg
-16%
Chrumky pre deti kukuričné 30g Rosie
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,75 €
25,00 €/kg
Chrumky kukuričné nesolené 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,89 €
8,90 €/kg
Chrumkavý syr W.Cheddar&Red Leicester 70g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,29 €
89,86 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Salt & Vinegar 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Original 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Hot & Spicy 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Orbico s.r.o.
Kutlíkova 17 851 02 Bratislava - Petržalka Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Citrus elderflower+ 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Blood orange del sol 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Vitamin well vitamínová voda upgrade 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Limon de sol 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Vitamin well vitamínová voda celebrate 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Vitamin welll vitamínová voda recover 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Množstevné zľavy
Nocco Focus ramonade 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Pringles zemiakové lupienky Original 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
3,29 € s 23% DPH