Ovocie

Košík plný čerstvého ovocia by nemal chýbať na žiadnom stole. S nami nemusíte nikam chodiť – zdravé a kvalitné ovocie vám pohodlne doručíme až k vašim dverám. Ponúkame široký výber, od A(vokáda) po Z(elené jablká), pričom dbáme na najvyššiu kvalitu. Nájdete u nás ovocie zo slovenských sadov aj z exotických plantáží, vždy čerstvé a lahodné, akoby ste ho práve odtrhli.

Odporúčame na tento mesiac
Slivky domáce
1 kg
Poľsko
0,14 €
1,99 €/kg
Grep biely White Marsh kal. 36-40
1 kg
Južná Afrika
1,28 €
3,19 €/kg
Hrozno červené Red Globe kal. L-XL, I.trieda
1 kg
Taliansko
3,29 €
3,29 €/kg
Hruška zelená Williams kal. 60+, I.trieda
1 kg
Francúzsko
Holandsko
0,33 €
2,19 €/kg
Jablká červené Gala voľné kal. 65-70, I.Tr
1 kg
Slovensko
0,34 €
1,99 €/kg
Kiwi Hayward volne kal.23-27, I.Tr
1 kg
Čile
0,57 €
4,99 €/kg
Granátové jablko kal.8/9, I.Tr
1 ks
Španielsko
2,69 €
5,98 €/kg
Figy sušené voľné
1 kg
Turecko
17,49 €
17,49 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
313 produktov
Mandle blanšírované (lúpané) hobľované 500g Lunys
1 ks
Česká republika
8,89 €
17,78 €/kg
Mrazené Čučoriedky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Kanada
34,49 €
13,80 €/kg
Kiwi zelené RTE Hayward 4ks vanička, I.Tr
1 ks
3,69 €
9,71 €/kg
Mrazené Avokádo polené 1kg Ardo
1 ks
Belgicko
7,19 €
7,19 €/kg
Pyré Passionfruit 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
14,59 €
14,59 €/kg
Mrazené Višne 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
22,79 €
9,12 €/kg
Pyré Jahoda 1kg Ponthier
1 ks
Francúzsko
11,59 €
11,59 €/kg
Pistácie jadrá lúpané 100g Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
3,89 €
38,90 €/kg
Vlašské orechy jadrá 500g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
7,19 €
14,38 €/kg
Lyofilizované mango plátky 30g VitaCup
1 ks
Česká republika
2,39 €
79,67 €/kg
-21%
Mrazené Čučoriedky 250g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
7,56 €/kg
Pistácie pražené solené 100g Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
2,29 €
22,90 €/kg
Sezamové semienka biele 1kg Lunys
1 ks
Česká republika
5,79 €
5,79 €/kg
Pistácie jadrá lúpané 500g Encinger
1 ks
Spojené štáty americké
20,69 €
41,38 €/kg
Arašidy lúpané pražené solené ArRashid 500g Alika
1 ks
Argentína
2,79 €
5,58 €/kg
Lieskové orechy jadrá 500g Lunys
1 ks
Česká republika
11,79 €
23,58 €/kg
Pomelo červené kal. 8/9, I.trieda
1 ks
Čína
2,99 €
2,99 €/kg
Hrozienka sušené Lunys 500g
1 ks
Turecko
3,86 €
7,72 €/kg
Pekanové orechy 500g Lunys
1 ks
Česká republika
13,59 €
27,18 €/kg
Gaštany lúpané pečené 100g Dr.Ensa
1 ks
Čína
1,59 €
15,90 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana