Gaštany lúpané pečené 100g Dr.Ensa

1 ks
Čína
Gaštany pečené lúpané Dr.ENSA. Hmotnosť/Objem balenia: 100g ( 0,1 kg ).
Krajina pôvodu Čína
Kategória Gaštany
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 15,90 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,59 € s 23% DPH
Gaštany lúpané pečené 100g Dr.Ensa

Dr. Ensa Gaštany pečené lúpané - balené v ochrannej atmosfére dusíka.

Krajina pôvodu
  • Čína
Skladovanie
  • Po otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do 3 dní. Minimálna trvanlivosť do: viď obal.
  • Pri izbovej teplote


Zloženie

Pečené gaštany (jedlé) lúpané, sterilizované.

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 187,00
Energetická hodnota [KJ]: 790,00
Tuky [Gram]: 1,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 37,00
z toho cukry [Gram]: 6,00
Vláknina [Gram]:  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,00
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 100g ( 0,1 kg ).

Podobné produkty
Gaštany lúpané varené 420g Jardimére
1 ks
Francúzsko
12,39 €
29,50 €/kg
Gaštany kal. 55-60
1 kg
Španielsko
Taliansko
9,19 €
9,19 €/kg
Slivky sušené Dr.Ensa 200g
1 ks
Česká republika
2,19 €
10,95 €/kg
Slnečnica lúpaná surová 100g Dr.Ensa
1 ks
Slovensko
0,49 €
4,90 €/kg
Hrozienka sušené 500g Dr.Ensa
1 ks
Turecko
3,29 €
6,58 €/kg
Vlašské orechy lúpané 100g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
1,59 €
15,90 €/kg
Hrozienka sušené 100g Dr.Ensa
1 ks
Turecko
0,75 €
7,50 €/kg
Tekvicové jadierka lúpané 80g Dr.Ensa
1 ks
Slovensko
0,99 €
12,37 €/kg
Tekvica nelúpaná pražená solená 80g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
0,99 €
12,38 €/kg
Mandle blanšírované pražené solené 60g Dr.Ensa
1 ks
Spojené štáty americké
1,29 €
21,50 €/kg
Marhule sušené 200g
1 ks
Turecko
3,80 €
19,00 €/ks
Vlašské orechy jadrá 500g Dr.Ensa
1 ks
Ukrajina
7,19 €
14,38 €/kg
Gaštany lúpané pečené 100g Dr.Ensa
1 ks
Čína
1,59 €
15,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Gaštany lúpané pečené 100g Dr.Ensa
Gaštany lúpané pečené 100g Dr.Ensa
1,59 € s 23% DPH