Orion vonná sviečka Halloween mix

1 ks
Vietnam
Orion vonná sviečka Halloween mix
Krajina pôvodu Vietnam
Kategória Sójové sviečky a kahance
Množstvo v kartóne 48 ks
Cena za kg 19,59 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,92 € s DPH
Orion vonná sviečka Halloween mix

Vonná sviečka s halloweenskym motívom pavučín a pavúkov pomôže navodiť tú správnu jesennú atmosféru. Štýlové prevedenie v skle z nej zároveň robí originálnu dekoráciu pre halloweensku výzdobu domácnosti, večierky aj ďalšie jesenné príležitosti. Poteší aj ako drobný darček. K dispozícii v mixe dvoch farieb – oranžovej a čiernej. Materiál: sklo, parafínový vosk. Rozmery: pr. 5,5 cm, v. 6,7 cm.

*Produkt je dostupný v dvoch rôznych variantoch, konkrétny vizuál sa zasiela náhodne podľa aktuálnej skladovej dostupnosti.

Podobné produkty
Kahanec sklo L-36 Srdce nebeské
Dočasne nedostupné
1 ks
2,35 €
27,64 €/kg
Vonná sviečka Orange 500g Bispol
1 ks
Poľsko
8,59 €
17,18 €/kg
Vonná sviečka Orange 170g Bispol
1 ks
Poľsko
4,39 €
25,82 €/kg
Vonná sviečka Chocolate Cherry 500g Bispol
1 ks
Poľsko
8,59 €
17,18 €/kg
Kahanec sklo L-35  Anjel
Dočasne nedostupné
1 ks
1,86 €
53,19 €/kg
Kahanec náplň parafínová Admit WK60 5x50g 12 hod
1 BA
Holandsko
2,09 €
2,09 €/kg
Vonná sviečka Cinnamon 130g Bispol
1 ks
Poľsko
3,29 €
25,31 €/kg
Trvalo výhodné
Kahanec náplň parafínová Admit WK30 10x30g 6 hod
1 BA
Poľsko
1,99 €
1,99 €/kg
Kahanec sklo L-31 18h 75g Svetluša
Dočasne nedostupné
1 ks
1,78 €
23,74 €/kg
Kahanec náplň olejová Admit OL1 90/56mm 33 hod
1 ks
Poľsko
0,99 €
8,25 €/kg
Novinka
Orion vonná sviečka Halloween mix
1 ks
Vietnam
2,92 €
19,59 €/kg
Orion Forma na pečenie 20x labky oranžová silikón
1 ks
Čína
6,99 €
75,16 €/kg
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
Orion Whiteline Hrnček s podšálkou 0,25l 2ks
1 ks
Čína
14,59 €
7,30 €/ks
Orion papier do teplovzdzdušnej fritézy 21x21cm, 100ks
1 ks
Čína
8,39 €
37,46 €/kg
Orion Kuchynská zástera Beige, ornamenty 86x71cm
1 ks
India
7,99 €
7,99 €/ks
Orion Papierové servítky Perníčky 33x33cm 20ks
1 ks
Poľsko
2,49 €
0,12 €/ks
Orion Forma na hamburger 11,5cm
1 ks
Čína
8,89 €
8,89 €/ks
Orion Stierka hnedá 29,5cm, silikón
1 ks
Čína
4,99 €
80,48 €/kg
Orion Bombičky jednorazové na šľahačku N2O 10ks
1 ks
Izrael
5,59 €
0,56 €/ks
Orion Trade s.r.o.
Orion Trade s.r.o Pezinská cesta 30, 903 01 Senecviac informácií o distribútorovi
Orion Forma na volské oká 7,5cm 2ks kov
1 ks
Čína
3,69 €
1,85 €/ks
Orion Čajítko s retiazkou a klipom 4,5cm
1 ks
Čína
4,19 €
380,91 €/kg
Orion Forma na pečenie Halloween silikón
1 ks
Čína
6,79 €
6,79 €/ks
Orion Lis na cesto so zdobičkou
1 ks
Čína
12,99 €
40,47 €/kg
Orion Otvárač na konzervy Luxy 17cm
1 ks
Čína
10,49 €
10,49 €/ks
Orion Samolepky na dózy whiteline mix 47ks
1 ks
Česká republika
3,49 €
0,07 €/ks
Orion Vykrajovačka Kosť veľká
1 ks
Česká republika
1,19 €
119,00 €/kg
Orion Forma na pečenie 5x zajačí mix silikón
1 ks
Čína
4,89 €
4,89 €/ks
Orion Otvárač na konzervy kov
1 ks
Slovensko
4,19 €
83,80 €/kg
Orion Poklop do mikrovlnnej rúry priemer 29cm
1 ks
Turecko
3,99 €
24,63 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Orion vonná sviečka Halloween mix
Orion vonná sviečka Halloween mix
2,92 € s DPH