Nestlé Nesquik mliečny rez 26g

1 BA
Taliansko
Krajina pôvodu Taliansko
Kategória Detské dezerty
Množstvo v kartóne 20 BA
Cena za kg 0,79 €
Na sklade viac ako 10 BA
0,79 € s 23% DPH
Nestlé Nesquik mliečny rez 26g

Chladený mliečny rez (snack) Nesquik s kakaovou náplňou 26g. Mliečny dezert čokoládový, sterilizovaný.

Značka
  • Nestlé
Skladovanie
  • Uchovajte pri teplote od +4 °C do +8 °C.
Varovanie

Uzáver s krúžkom uchovajte mimo dosahu detí mladších ako 3 roky.

Zloženie
  • polotučné MLIEKO 84,5, cukor, odtučnené sušené MLIEKO, modifikovaný tapiokový škrob, čokoládový prášok 1,5% (cukor, kakaová hmota, odtučnený kakaový prášok, prírodná aróma), odtučnený kakaový prášok,zahusťovadlo:karagénan, arómy, MLIEČNE minerálne extrakty, škorica,jedlá soľ, vitamín D.
Alergény:
  • Mlieko a výrobky z neho, Obilniny obsahujúce lepoka výrobky z nich, Vajcia a výrobky z nich, Arašidy a výrobky z nich , Sójové zrná a výrobky z nich
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota [Kcal]: 404
Energetická hodnota [KJ]: 1691
Tuky [Gram]: 22
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 11
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 45
z toho cukry [Gram]: 33
Vláknina 7,2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,44
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Podobné produkty
BIO Tvarohový dezert MATYLDA natur 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA jahoda 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
-30%
Kostíci barvíci jogurt vanilkový DANONE 109g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,33 €/kg
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
BIO Tvarohový dezert MATYLDA vanilka 125g Milko
1 ks
Česká republika
0,95 €
7,60 €/kg
Monte Top Cup 70g Zott
1 ks
Nemecko
1,19 €
17,00 €/kg
Lipánek Mini vanilkový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Kinder Maxi King 35g
1 ks
Nemecko
1,09 €
31,14 €/kg
Monte Choco Balls ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
-30%
Kostíci čokoparta jogurt vanilka DANONE 107g
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,69 €
6,45 €/kg
Kinder Pingui mliečny 30g
1 ks
Taliansko
0,99 €
33,00 €/kg
Monte Waffle Sticks ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Dezert smotanový BEZLAKTÓZOVÝ DRÁČIK vanilka TAMI 80g
1 ks
Slovensko
0,75 €
9,38 €/kg
Monte Choco Flakes ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Cacao cookies ZOTT 125g
1 ks
Nemecko
1,55 €
12,40 €/kg
Monte Mega dezert 400g Zott
1 ks
Nemecko
2,79 €
6,97 €/kg
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g
1 ks
Česká republika
0,85 €
10,63 €/kg
Lipánek MAXI vanilkový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
NESTLÉ NESQUIK Cereálna tyčinka 25g
1 ks
Poľsko
0,89 €
35,60 €/kg
NESTLÉ NESQUIK MIX Cereálie 400g
1 ks
Poľsko
4,49 €
11,22 €/kg
Nestlé Nesquik mliečny rez 26g
1 BA
Taliansko
0,79 €
0,79 €/kg
NESTLÉ NESQUIK Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg
Nestlé Nesquik Cereálie jahodová príchuť 450g
1 ks
Poľsko
4,64 €
10,31 €/kg
Distribútor: Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11, 971 27 Prievidza, info@nestle.skviac informácií o distribútorovi
MAGGI Tekutý hovädzí bujón 160g
1 ks
Nemecko
2,59 €
16,19 €/kg
MAGGI Hubový bujón v kocke 3 l 6x10g
1 ks
Slovensko
1,09 €
18,17 €/kg
NESTLÉ CHOCAPIC Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg
THOMY Holandská omáčka 250ml
1 ks
Nemecko
1,99 €
7,96 €/LIT
KitKat Chunky mliečna čokoládová tyčinka 40g
1 ks
Bulharsko
0,99 €
24,75 €/kg
THOMY Holandská omáčka GOURMET PREMIUM 1l
1 ks
Nemecko
14,29 €
14,29 €/LIT
THOMY Smotanovo-syrová omáčka 250ml
1 ks
Nemecko
1,99 €
7,96 €/LIT
ORION LEDOVÉ KAŠTANY tyčinka v bielej čokoláde 45g
1 ks
Česká republika
0,89 €
19,78 €/kg
NESTLÉ NESQUIK Cereálie 450g
1 ks
Poľsko
4,49 €
9,98 €/kg
ORION Granko instantný kakaový nápoj 1kg
1 ks
Maďarsko
12,19 €
12,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Nestlé Nesquik mliečny rez 26g
Nestlé Nesquik mliečny rez 26g
0,79 € s 23% DPH