Mrazený Chlieb Biely toastový 10x960g Vandemoortele

1 KT
Holandsko
Vandemoortele Hlboko zmrazený biely toastový chlieb, plne dopečený. Hmotnosť/ Objem balenia: 10x 960g.
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Mrazený chlieb a bagety
Cena za ks 4,13 €
Na sklade viac ako 1 KT
41,29 € s 19% DPH
Mrazený Chlieb Biely toastový 10x960g Vandemoortele

Hlbokozmrazený toastový chlieb biely.

  • Návod na použitie: Nechajte rozmrazit pri izbovej teplote po dobu 4 hodiny a pouzivajte. Porozmrazeni znovu nezamrazovat
Zloženie

Zloženie výrobku: Pšeničná muka, voda, sol, drozdie

Alergény (zoznam zložiek): lepok, mozna križova kontaminacia: soja, mlieko a sezam

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 252
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1090
Tuky [Gram] 0.8
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 52.6
z toho cukry [Gram] 0.9
Vláknina [Gram] 2.8
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8.5
Soľ (NaCl) [Gram] 1.1
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 10x 960g.

Podobné produkty
Mrazený Chlieb kváskový ľanový bezgluténový 400g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
4,49 €
11,23 €/kg
Mrazená Kornbageta bezglutenová 2x120g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
2,69 €
11,21 €/kg
Mrazený Chlieb maďarský Batard 14x450g La Lorraine
1 KT
Belgicko
22,99 €
3,65 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
Mrazený Chlieb kváskový so sem bezglutenový 400g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
4,49 €
11,23 €/kg
-21%
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
2,98 €/kg
Mrazený Chlieb Biely toastový 10x960g Vandemoortele
1 KT
Holandsko
41,29 €
4,13 €/ks
Muffin vanilkový s kúskami čokolády 82g
1 ks
Belgicko
1,39 €
16,95 €/kg
Mrazený Croissant mini mix 90x40g/kart Vandemoortele
1 KT
Francúzsko
36,39 €
10,11 €/kg
Mrazená Šiška mini nugátová 175x25g Vandemoortele
1 KT
Francúzsko
73,29 €
0,42 €/ks
Mrazená Torta Brusnicova s bielou čokoládou 12x116g Vandemoortele
1 ks
Belgicko
22,99 €
1,92 €/ks
Rožok Laugen Z našej pekárne 105g
1 ks
Nemecko
0,85 €
8,10 €/kg
Muffin kakaový s kúskami čokolády 82g
1 ks
Belgicko
1,39 €
16,95 €/kg
Šiška mini nugátová 25g
1 ks
Francúzsko
0,59 €
23,60 €/kg
Mrazená Torta Bezgluténová Macík 14x96g Vandemoortele
1 ks
Slovensko
27,39 €
1,96 €/ks
Muffin čokoládový s čokoládovou náplňou 112g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,69 €
15,09 €/kg
Praclík lúhovaný Z našej pekárne 110g
1 ks
Nemecko
0,99 €
9,00 €/kg
Mrazené Pečivo sladké Mix mini 80x40g Vandemoortele
1 KT
Taliansko
41,99 €
13,12 €/kg
Rožok Bratislavský orechový 50g
1 ks
Slovensko
1,19 €
23,80 €/kg
Mrazená Torta Pekanová s karamelom 12x130g Vandemoortele
1 ks
Belgicko
22,99 €
1,92 €/ks
Mrazený Cheesecake s čučoriedkami 12x120g Vandemoortele
1 ks
Holandsko
20,19 €
1,68 €/ks
Mrazená Torta Brusnicova s bielou čokoládou 12x116g Vandemoortele
1 ks
Belgicko
22,99 €
1,92 €/ks
Mrazený Chlieb Biely toastový 10x960g Vandemoortele
1 KT
Holandsko
41,29 €
4,13 €/ks
Rožok Laugen Z našej pekárne 105g
1 ks
Nemecko
0,85 €
8,10 €/kg
Mrazená Torta Bezgluténová Macík 14x96g Vandemoortele
1 ks
Slovensko
27,39 €
1,96 €/ks
Mrazený Croissant mini mix 90x40g/kart Vandemoortele
1 KT
Francúzsko
36,39 €
10,11 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Chlieb Biely toastový 10x960g Vandemoortele
Mrazený Chlieb Biely toastový 10x960g Vandemoortele
41,29 € s 19% DPH