Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus

1 ks
Slovensko
Pekáreň Oremus Chlieb ĽANOVÝ PREDPEČENÝ hlboko zmrazený. Hmotnosť/objem balenia: 500 g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Svetlý
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 2,98 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,49 € s 19% DPH
1,89 €
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus

Doprajte si vôňu a chuť čerstvo upečeného chleba kedykoľvek naň dostanete chuť. Tento mrazený ľanový chlieb od Pekárne Oremus je už predpečený, takže jeho finálna príprava u vás doma je otázkou niekoľkých minút. Vďaka šetrnému hlbokému zmrazeniu si zachováva svoju kvalitu a čerstvosť, akoby práve opustil pec.

Radosť z domáceho pečenia

Zabudnite na zložité miesenie a dlhé čakanie. Chlieb stačí vložiť do rozohriatej rúry a o chvíľu sa váš domov naplní neodolateľnou vôňou. Výsledkom je dokonale chrumkavá kôrka a mäkká striedka – zážitok ako z remeselnej pekárne, no s minimom námahy.

Prečo si ho zamilujete?

  • Dlhá trvanlivosť – Majte ho vždy poruke v mrazničke pre prípad nečakanej návštevy alebo keď vám jednoducho dôjde pečivo.
  • Blesková príprava – Za pár minút v rúre premeníte mrazený polotovar na voňavý a teplý bochník pripravený na servírovanie.
  • Obohatený o ľan – Ľanové semienka dodávajú chlebu nielen zaujímavú textúru a orieškovú chuť, ale aj cenné živiny.
  • Ideálna veľkosť – Polkilové balenie je tak akurát pre rodinné raňajky či večeru, a to bez zbytočných zvyškov.

Perfektne sa hodí ako príloha k polievkam, šalátom, alebo si ho vychutnajte len tak s maslom a soľou. Je to skvelý spôsob, ako spojiť tradičnú chuť s pohodlím modernej kuchyne.

  • Skladovanie: -18 C°.
  • Návod na použitie: Rozmrazenie výrobku pri izbovej teplote cca 180 min. po rozmrazení dôkladne navlhčíme vlažnou vodu pečieme v predhriatej rúre na 210 stupňov s ventilátorom 6 minút.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pšeničná múka 55 %, pitná voda, ražná múka, ľanové semeno 3,5 %, ražný kvas [voda, ražná múka, štartovacia kultúra], droždie, soľ jedlá jódovaná [protihrudkujúca látka: E535], zlepšujúci prípravok [stabilizátor E 170, pšeničná múka, emulgátor E 472e, pražený jačmenný slad, dextróza, múku upravujúca látka kyselina L-askorbová, enzýmy].

Alergény (zoznam zložiek): pšeničná múka, pšeničný gluten, sezam, sojový lecitín, ražná múka, jačmená múka.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 218
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 911
Tuky [Gram] 2.1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 45.3
z toho cukry [Gram] 1.2
Vláknina [Gram] 3.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 7.6
Soľ (NaCl) [Gram] 1.2
Obsah balenia

Hmotnosť/objem balenia: 500 g.

Podobné produkty
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
Chlieb Kváskový delikates prémium Z našej pekárne 405g
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,67 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
Chlieb Z našej pekárne Valibuk 405g
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,67 €/kg
Chlieb Slovanský zemiakový krájaný balený PENAM 400g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
1,99 €
4,98 €/kg
Chlieb kváskový biely krájaný balený EGRI 450g
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,20 €/kg
Chlieb toastový svetlý 375g Ölz
1 ks
Rakúsko
1,79 €
4,77 €/kg
Chlieb Maďarský Batard Z našej pekárne 410g
1 ks
Belgicko
1,99 €
4,85 €/kg
Chlieb Z našej pekárne pšeničný Oskar 505g
1 ks
Slovensko
2,99 €
5,92 €/kg
Mrazená Žemľa s posypom 30x95g Pekáreň Oremus
1 KT
Slovensko
24,99 €
8,77 €/kg
-28%
Mrazená Štrúdľa tvarohová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
17,39 €
12,49 €
11,35 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa makovo-višňová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
-21%
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
2,98 €/kg
Mrazená Knedľa parená 600g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,59 €
4,32 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa orechovo-jablková 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
JOZEF OREMUS pekáreň
JOZEF OREMUS pekáreň, Štúrová 42, Bánov, 941 012, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
-24%
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-21%
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
2,98 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-28%
Mrazená Štrúdľa tvarohová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
17,39 €
12,49 €
11,35 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa orechovo-jablková 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa makovo-višňová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
Mrazená Žemľa s posypom 30x95g Pekáreň Oremus
1 KT
Slovensko
24,99 €
8,77 €/kg
Mrazená Knedľa parená 600g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,59 €
4,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1,49 € s 19% DPH
1,89 €