Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus

1 ks
Slovensko
Pekáreň Oremus Chlieb PŠENIČNÝ PREDPEČENÝ hlboko zmrazený. Hmotnosť/Objem balenia: 500g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Svetlý
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 3,50 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,75 € s 19% DPH
2,29 €
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus

Chlieb PŠENIČNÝ PREDPEČENÝ hlboko zmrazený 500g.

  • Skladovanie: -18 C°
  • Návod na použitie: Rozmrazenie výrobku pri izbovej teplote cca 180 min. po rozmrazení dôkladne navlhčíme vlažnou vodu pečieme v predhriatej rúre na 210 stupňov z ventilátorom 6 minút.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pšeničná múka 55%, pitná voda, ražný kvas, ( voda, ražná múka, štartovacia kultúra), varené zemiaky, jedlá soľ, droždie pekársky prípravok ( uhličitan vápenatý ( E170 ); pšeničná múka; estery mono- a diacylglycrolov mastných kyselín s kyselinou mono - a diacetylvínnou ( E472e ); pražený jačmenný slad ; dextróza; kyselina askorbová (E300); enzýmy.

Alergény (zoznam zložiek): pšeničná múka, pšeničný gluten, sezam, sojový lecitín, ražná múka, jačmená múka.

 
Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 197
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 823
Tuky [Gram] 1
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 42.9
z toho cukry [Gram] 0.3
Vláknina [Gram] 2.2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6.7
Soľ (NaCl) [Gram] 1
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 500g.

Podobné produkty
Chlieb toastový svetlý 375g Ölz
1 ks
Rakúsko
1,79 €
4,77 €/kg
Chlieb Kváskový delikates prémium Z našej pekárne 405g
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,67 €/kg
Chlieb Z našej pekárne Valibuk 405g
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,67 €/kg
Chlieb kváskový biely krájaný balený EGRI 450g
1 ks
Slovensko
1,89 €
4,20 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
Chlieb Slovanský zemiakový krájaný balený PENAM 400g
Očakávame 29.09.
1 ks
Slovensko
1,99 €
4,98 €/kg
Chlieb Z našej pekárne pšeničný Oskar 505g
1 ks
Slovensko
2,99 €
5,92 €/kg
-21%
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
2,98 €/kg
Chlieb Maďarský Batard Z našej pekárne 410g
1 ks
Belgicko
1,99 €
4,85 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa makovo-višňová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa orechovo-jablková 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
Mrazená Knedľa parená 600g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,59 €
4,32 €/kg
-21%
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
2,98 €/kg
Mrazená Žemľa s posypom 30x95g Pekáreň Oremus
1 KT
Slovensko
24,99 €
8,77 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-28%
Mrazená Štrúdľa tvarohová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
17,39 €
12,49 €
11,35 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
JOZEF OREMUS pekáreň
JOZEF OREMUS pekáreň, Štúrová 42, Bánov, 941 012, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
-24%
Mrazený Chlieb ražný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
Mrazená Žemľa s posypom 30x95g Pekáreň Oremus
1 KT
Slovensko
24,99 €
8,77 €/kg
-21%
Mrazený Chlieb ľanový 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
1,89 €
1,49 €
2,98 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa makovo-višňová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
-24%
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,29 €
1,75 €
3,50 €/kg
-27%
Mrazená Štrúdľa orechovo-jablková 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
15,09 €
10,99 €
9,99 €/kg
-28%
Mrazená Štrúdľa tvarohová 1,1kg Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
17,39 €
12,49 €
11,35 €/kg
Mrazená Knedľa parená 600g Pekáreň Oremus
1 ks
Slovensko
2,59 €
4,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
Mrazený Chlieb pšeničný 500g Pekáreň Oremus
1,75 € s 19% DPH
2,29 €