Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka 95ml

1 ks
Francúzsko
Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka. Hmotnosť/ Objem balenia: 95ml.
Krajina pôvodu Francúzsko
Kategória Vaničky a kelímky
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za LIT 20,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,99 € s 23% DPH
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka 95ml

Vanilková zmrzlina smotanová-(460 ml / 400 g).

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej. Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Pri -18°C minimálna trvanlivosť do: viď dátum na spodnej časti obalu
  • Návod na použitie: Pre plné rozvinutie chuti a vône vyberte zmrzlinu z mrazničky 5 až 10 minút pred servírovaním.
Zloženie

Zloženie výrobku: čerstvá smotana (39,2%), zahustené odtučnené mlieko, cukor, voda, vaječný žĺtok, vanilkový extrakt.

Alergény (zoznam zložiek): vajcia, mlieko

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 250
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1041
Tuky [Gram] 11.3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 11.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 19.9
z toho cukry [Gram] 19.9
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 4.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.16
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 95ml.

Podobné produkty
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Tiramisu 420ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
18,07 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Dulce De Leche 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
16,50 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Ovocný mix 4x129ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
11,61 €/LIT
-40%
Mrazená Bocco Doro zmrzlina Chia Mango & Raspberry 500ml
1 ks
Maďarsko
8,29 €
4,95 €
9,90 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Jahoda, smotana 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
18,97 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Makadamové orechy 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
-40%
Mrazená Bocco Doro zmrzlina Dubaj chocolate 500ml
1 ks
Maďarsko
8,29 €
4,95 €
9,90 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina mango, malina 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
16,50 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Caramel attract 4x95ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
19,97 €/LIT
Mrazená La panna zmrzlina Jahodová 5l
1 ks
Česká republika
27,09 €
5,42 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Slaný karamel 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Stracciatela 510ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Mrazená La panna zmrzlina Čokoládová 5l
1 ks
Česká republika
26,29 €
5,26 €/LIT
Mrazená La panna zmrzlina Vanilka 5l
1 ks
Česká republika
22,29 €
4,46 €/LIT
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Mrazená Valsoia zmrzlina Lemon Cake 510ml VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
5,99 €
3,00 €
5,87 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Pistácia 510ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Makadamové orechy 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
16,50 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Slaný karamel 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
16,50 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Fruit collection 4x95ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
19,97 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina jahodový cheesecake 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina jahodový cheesecake 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Makadamové orechy 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
16,50 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs Nanuk Slaný karamel 80ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
24,88 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Makadamové orechy 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Dulce De Leche 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
16,50 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Fruit collection 4x95ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
19,97 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Jahoda, smotana 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
18,97 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Slaný karamel 460ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
16,50 €/LIT
Mrazený Häagen-Dazs zmrzlina Chocolate Brownie 420ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
18,07 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Caramel attract 4x95ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
19,97 €/LIT
Distribútor: Emco Slovensko spol. s r.o.
Türkova 2319/5b, 149 00 Praha, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Coconut 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Bahlsen Hit čokoládové sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Strawberry 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Tiramisu 510 ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Bahlsen Hit jahoda sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Bahlsen Hit vanilkové sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Mrazený Häagen-Dazs zmrzlina Chocolate Brownie 420ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
18,07 €/LIT
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Chocolate 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka 95ml
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka 95ml
1,99 € s 23% DPH