Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice 6x35g

1 ks
Bulharsko
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice. Hmotnosť/ Objem balenia: 6x35g.
Krajina pôvodu Bulharsko
Kategória Mochi
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 28,52 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,99 € s 23% DPH
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice 6x35g

Mochi dezert so zmrzlinovou náplňou s príchuťou pumpkin spice (tekvicového korenia) 49 %, obalený v ryžovom ceste 51 %.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.
  • Návod na použitie: Pred konzumáciou nechajte mochi dezert 5 minút pri izbovej teplote.

 

Zloženie

Rehydrované odtučnené mlieko, cukor, ryžová múka 11 %, kokosový olej, glukózový sirup, dextróza, maslo, zahusťovadlo: modifikovaný zemiakový škrob; plnotučné mlieko, trehalóza*, farbivá: aktívne uhlie, karotény; stabilizátory (mono- a diglyceridy mastných kyselín, guarová guma, karobová guma, karagénan), aróma, jedlá soľ.

Alergény (zoznam zložiek): mlieko.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 223
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 942
Tuky [Gram] 5.3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 5.3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 40
z toho cukry [Gram] 30
Vláknina [Gram] 0.35
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.4
Soľ (NaCl) [Gram] 0.17
Podobné produkty
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Chocolate 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Vanilla 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Mango 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Strawberry 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Coconut 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Strawberry 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Coconut 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Chocolate 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Vanilla 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Mango 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Distribútor: Emco Slovensko spol. s r.o.
Türkova 2319/5b, 149 00 Praha, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Bahlsen Hit čokoládové sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Mango 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Valsoia zmrzlina Tiramisu 510 ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Strawberry 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazený Häagen-Dazs zmrzlina Chocolate Brownie 420ml
1 ks
Francúzsko
7,59 €
18,07 €/LIT
Novinka
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Spooky Speculoos 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
Bahlsen Hit jahoda sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice 6x35g
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Pumpkin Spice 6x35g
5,99 € s 23% DPH