Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Vanilla 6x35g

1 ks
Bulharsko
Krajina pôvodu Bulharsko
Kategória Mochi
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 28,52 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,99 € s 23% DPH
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Vanilla 6x35g

Mrazený Mochi dezert s vanilkovou zmrzlinovou náplňou z Madagaskaru 49 %, obalený v ryžovom ceste 51 %.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote pod -18 °C. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.
  • Návod na použitie: Vyberte mochi dezerty z mrazničky a nechajte 5 minút pri izbovej teplote pred podávaním.
Zloženie

Zloženie výrobku: rehydrované odtučnené mlieko, cukr, rýžová múka 11 %, kokosový tuk, glukózový sirup, dextróza, máslo, zahusťovadlo (modifikovaný bramborový škrob), plnotučné mlieko, trehalóza*, stabilizátory (mono- a diglyceová guma, karagénan), prírodná aróma, jedlá sôl, bourbon vanilkové semienka z Madagaskaru 0,04%, farbivo (karotény).

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, maslo,môže obsahovať stopy orechov (pistácie, lieskové orechy, mandle) a sóje.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 250
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1053
Tuky [Gram] 8.3
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 4.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 42
z toho cukry [Gram] 31
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 2.2
Soľ (NaCl) [Gram] 0.12
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 6x35g.

Podobné produkty
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Chocolate 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Coconut 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Mango 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Strawberry 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Strawberry 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Vanilla 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Mango 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Chocolate 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Coconut 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Emco spol. s r.o.
Türkova 2319/5b, 149 00 Praha, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Super ovocný hadík jablko 20g Emco
1 ks
Nemecko
1,23 €
61,50 €/kg
-22%
Tyčinka Orechy & kešu 35g Emco
1 ks
Česká republika
0,89 €
0,69 €
19,72 €/kg
Super ovocný hadík mango 20g Emco
1 ks
Nemecko
1,23 €
61,50 €/kg
Emco Ovsené sušienky čučoriedkové 60g
1 ks
Česká republika
0,79 €
13,17 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Pikantná 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Tortilla chips Pico deGallo 185g Santa Maria
1 ks
Belgicko
2,49 €
13,46 €/kg
Nissin Instantná polievka Demae Ramen Kuracia 100g
1 ks
Maďarsko
1,45 €
14,50 €/kg
Nissin Instantné rezance Soba Cup Teriyaki 90g
1 ks
Maďarsko
2,39 €
26,56 €/kg
Müsli chrumkavé 3 orechy 750g Emco
1 ks
Česká republika
4,49 €
5,99 €/kg
Ovsené vločky 450g Vločkárna Vřesce
1 ks
Česká republika
1,09 €
2,42 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Vanilla 6x35g
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Vanilla 6x35g
5,99 € s 23% DPH