Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1099 produktov
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
Syr Eidam údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Camembert francúzsky cca 125g Deli Q
1 ks
Francúzsko
2,65 €
21,19 €/kg
Condé Caramelo zahustené sladené mlieko 397g Bohemilk
1 ks
Česká republika
2,49 €
6,27 €/kg
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
-20%
Futu Fazuľová s extra chilli 140g
1 ks
Česká republika
2,49 €
1,99 €
14,21 €/kg
Syr Danablu BGB cca 125g Deli Q
1 ks
Dánsko
2,44 €
19,49 €/kg
Mlieko sušené polotučné 14% 400g Bohemilk
1 ks
Česká republika
5,39 €
13,47 €/kg
Smotana kyslá 14% Delaktózovaná 200g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
5,75 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St broskyňa marakuja 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
Tofu Šalát Greek Style Mild Chilli 300g Lunter
1 ks
Slovensko
2,59 €
8,63 €/kg
Syrový mix cheddar červený,kozí syr kocky,plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Írsko
7,09 €
35,45 €/kg
Syr Rondelé so soľou 100g Président
1 ks
Francúzsko
2,69 €
26,90 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
Jogurt Jogobella Skyr L.Casei St jahoda 150g Zott
1 ks
Poľsko
1,19 €
7,93 €/kg
-20%
Syrokrém čerstvá chuť XXL s pažítkou 150g
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,59 €
10,60 €/kg
Tempeh nátierka so zeleným korením 100g
1 ks
Slovensko
1,39 €
13,90 €/kg
Syr Emdamer 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,49 €
13,96 €/kg
Nápoj mandľový 1l Vilgain
1 ks
Taliansko
2,59 €
2,59 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana