Mliečna ryža karamel 200g Riso VÝPREDAJ

1 ks
Nemecko
Riso Mliečna ryža karamel. Hmotnosť /Objem balenia: 200g
Krajina pôvodu Nemecko
Kategória Mliečna ryža a krupica
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 3,71 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,74 € s 19% DPH
0,99 €
Mliečna ryža karamel 200g Riso VÝPREDAJ

Müller Riso Mliečna ryža 200 g karamelová



  • Skladovanie: Skladovanie pri teplote od 4-8 stupňov.
Zloženie

Zloženie výrobku: MLIEKO, cmar, voda, ryža 6,7%, cukor, karamel 2,4% (cukor, voda, glukózový sirup), dextóza, VAJCIA, karamelový sirup 0,1%, zahusťovadlo:karubín, guma guar, aroma, jedlá soľ

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, cmar, vajcia. Výrobok môže obsahovať obilniny obsahujúce lepok.

Obsah balenia

Hmotnosť /Objem balenia: 200g

Podobné produkty
Mliečna ryža karamel 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža jahoda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža karamel 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna krupica s kakaom 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,49 €
9,93 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža vanilka 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Oveska jablko a škorica 150g Kunín
1 ks
Česká republika
1,09 €
7,27 €/kg
Mliečna krupica MAXI NATUR 400g Kunín
1 ks
Česká republika
2,19 €
5,47 €/kg
Mliečna krupica čokoláda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža čokoláda lieskový oriešok 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna krupica NATUR 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,89 €
5,93 €/kg
Mliečna ryža višňa 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-50%
Mliečna ryža škorica 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,50 €
2,48 €/kg
Mliečna ryža classic 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža NATUR 150g Kunín
Očakávame 29.09.
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Mliečna ryža MAXI NATUR 450g Kunín
1 ks
Česká republika
1,99 €
4,42 €/kg
Mliečna ryža škorica 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna krupica jahoda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Mliečna ryža classic 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža višňa 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža škorica 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Mliečna ryža karamel 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,74 €
3,71 €/kg
Mliečna ryža vanilka 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža jahoda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-50%
Mliečna ryža škorica 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,50 €
2,48 €/kg
Mliečna ryža čokoláda lieskový oriešok 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža karamel 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG
Zollerstraße 7, 86850 Fischach, Aretsried, Bayernviac informácií o distribútorovi
Müllermilch Mliečny nápoj s jahodovou príchuťou 400g
1 ks
Nemecko
1,39 €
3,48 €/kg
Mliečna ryža višňa 200g Riso
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža škorica 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža karamel 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Müllermilch Mliečny nápoj s banánovou príchuťou 400g
1 ks
Nemecko
1,39 €
3,48 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-50%
Mliečna ryža škorica 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,50 €
2,48 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-25%
Mliečna ryža karamel 200g Riso VÝPREDAJ
1 ks
Nemecko
0,99 €
0,74 €
3,71 €/kg
Mliečna ryža čokoláda lieskový oriešok 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg
Mliečna ryža jahoda 200g Riso
1 ks
Nemecko
0,99 €
4,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mliečna ryža karamel 200g Riso VÝPREDAJ
Mliečna ryža karamel 200g Riso VÝPREDAJ
0,74 € s 19% DPH
0,99 €