LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg

1 ks
Holandsko
Krajina pôvodu Holandsko
Kategória Polotovar
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 16,29 €
Na sklade viac ako 10 ks
16,29 € s 19% DPH
LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg

Malé chutné trojuholníky naplnené hladkým smotanovým syrom a chrumkavou strúhankou s bylinkami.

Skladovanie
  • Skladovanie pri -18°C
Krajina pôvodu
  • Holandsko
Použitie
  • príprava ± 3:30 min. 175°C fritéza
  • ± 14-16 min. 200°C rúra

 

Zloženie
  • 57% tavený syr (mlieko) (65% syr (mlieko), 45% FDM, syridlo mikrobiologického pôvodu), Voda, Maslo (mlieko), Mliečna bielkovina, Emulgačná soľ (E452, E331), Škrob, Soľ, Zahusťovadlo (E407), Múka (Pšenica, sladový jačmeň), Repkový olej, Modifikovaný škrob, Kypriace činidlá (E450, E500), sušený cesnak, sušené vajcia, Mliečna bielkovina, Slnečnicový olej, droždie, Kypriace činidlá (E450, E500), Sušená petržlenová vňať
  • 48-53 kúskov na 1kg
Výživové údaje na 100g:
 Energetická hodnota   1375 kJ (330 kcal)
 tuky   21 g
z toho nasýtené mastné kyseliny   9,2 g
sacharidy   21 g
z toho cukry   1,1 g
vláknina   7,2 g
bielkoviny   13,7 g
soľ   2,5 g
Alergény:
  • Obilniny obsahujúce lepok, mlieko, vajcia
Obsah balenia
  • 1 kg
Podobné produkty
Mrazené Buchty veľké so slivkovým lekvárom 20x170g Toni Kaiser
1 ks
Rakúsko
26,39 €
7,67 €/kg
Mrazená Gyoza zeleninová 3kg/krt Viči
1 KT
Litva
18,59 €
18,59 €/KT
Mrazené Pirohy bryndzové bezlepkové 500g Pekáreň Harmónia
1 ks
Slovensko
6,29 €
12,58 €/kg
Mrazené Mäsové guličky Švédské 3kg Pajero
1 KT
Česká republika
25,29 €
8,43 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 2,5kg Vinica
1 BA
Slovensko
6,29 €
2,52 €/kg
-20%
Mrazené Cesto lístkové 400g Melites
1 ks
Česká republika
1,19 €
0,95 €
2,38 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 1kg Vinica
1 ks
Slovensko
2,59 €
2,59 €/kg
Mrazené Cestoviny lasagne 2kg Surgital
1 ks
Taliansko
11,69 €
5,85 €/kg
Mr.Pagáč syrový 25x85g Minit
1 ks
Slovensko
12,19 €
0,49 €/ks
Mrazená Brokolica obalovaná 5kg Pajero
1 KT
Poľsko
30,59 €
6,12 €/kg
Mrazené Pirohy Tvarohové 1kg Mišove maškrty
Dočasne nedostupné
1 ks
5,69 €
5,69 €/kg
Mrazená Kuracia kapsa 40x150g Pajero
1 KT
Česká republika
70,39 €
11,73 €/kg
Mrazené Mozzarella Mini Sticks obaľované 1kg McCain
1 ks
Holandsko
13,49 €
13,49 €/kg
-35%
Mrazené Cibuľové krúžky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
7,69 €
4,99 €
4,99 €/kg
Mr.Mozzarelové tyčinky 1kg McCain
1 ks
Holandsko
15,99 €
15,99 €/kg
Mrazená Tortilla Wrap Mexico 2x240g Beef House
1 ks
Slovensko
5,09 €
10,60 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cream Cheese 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazené Jalapenos papričky Cheddar 1kg McCain
1 ks
Nemecko
14,69 €
14,69 €/kg
Mrazené Knedle Lieskový orech 1kg Mišove maškrty
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Mrazené Halušky pečeňové cca 1kg Skurčák
1 kg
Slovensko
7,89 €
7,89 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Rustic (LWF 56) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,69 €
3,88 €/kg
Mrazené Hranolky Really Crunchy 6x6mm (F900) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
10,59 €
4,24 €/kg
LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg
1 ks
Holandsko
16,29 €
16,29 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Stealth 6x6mm (S22) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,79 €
3,92 €/kg
LW Batátové hranolky 6x13 mrazené 2,5kg
1 ks
Holandsko
16,20 €
6,48 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou RC 9x9mm (LWF902) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
10,19 €
4,08 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Private Res. (F07) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazené Hranolky Stealth 6x6mm (S02) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,69 €
3,88 €/kg
Mrazené Hranolky Triumph 9x9mm 4x2,5kg LW
1 KT
Holandsko
25,99 €
6,50 €/ks
Mrazené Hranolky Triumph 6x6mm (TR42) 4x2,5kg LW
1 KT
Holandsko
22,99 €
5,75 €/ks
LambWeston
Lamb Weston, Inc., Stationsweg 18a, 4416 ZG, Postbus 17, Kruiningen, Holandskoviac informácií o distribútorovi
Mrazené Hranolky Triumph 6x6mm (TR42) 4x2,5kg LW
1 KT
Holandsko
22,99 €
5,75 €/ks
LW Batátové hranolky 6x13 mrazené 2,5kg
1 ks
Holandsko
16,20 €
6,48 €/kg
LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg
1 ks
Holandsko
16,29 €
16,29 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Private Res. (F07) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Rustic (LWF 56) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,69 €
3,88 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Stealth 6x6mm (S22) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,79 €
3,92 €/kg
Mrazené Hranolky Really Crunchy 6x6mm (F900) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
10,59 €
4,24 €/kg
Mrazené Hranolky Triumph 9x9mm 4x2,5kg LW
1 KT
Holandsko
25,99 €
6,50 €/ks
Mrazené Hranolky so šupkou RC 9x9mm (LWF902) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
10,19 €
4,08 €/kg
Mrazené Hranolky Stealth 6x6mm (S02) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,69 €
3,88 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg
LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg
16,29 € s 19% DPH