LambWeston

Lamb Weston, Inc., Stationsweg 18a, 4416 ZG, Postbus 17, Kruiningen, Holandsko
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
10 produktov
LW Batátové hranolky 6x13 mrazené 2,5kg
1 ks
Holandsko
16,20 €
6,48 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou RC 9x9mm (LWF902) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
10,19 €
4,08 €/kg
LW Syrové trojhrančeky (švajčiarsky štýl) mrazené 1kg
1 ks
Holandsko
16,29 €
16,29 €/kg
Mrazené Hranolky Triumph 9x9mm 4x2,5kg LW
1 KT
Holandsko
25,99 €
6,50 €/ks
Mrazené Hranolky so šupkou Private Res. (F07) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
8,49 €
3,40 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Rustic (LWF 56) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,69 €
3,88 €/kg
Mrazené Hranolky Triumph 6x6mm (TR42) 4x2,5kg LW
1 KT
Holandsko
22,99 €
5,75 €/ks
Mrazené Hranolky Stealth 6x6mm (S02) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,69 €
3,88 €/kg
Mrazené Hranolky so šupkou Stealth 6x6mm (S22) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
9,79 €
3,92 €/kg
Mrazené Hranolky Really Crunchy 6x6mm (F900) 2,5kg LW
1 ks
Holandsko
10,59 €
4,24 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana