Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta

1 ks
Maďarsko
Bassta Kukurica baby, spracovaná sterilizovaná jednodruhová zelenina v mierne slanom náleve, s objemom: 340 g / 425 ml, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní): 285 g
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 5,26 €
Na sklade viac ako 100 ks
1,50 € s 19% DPH
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta

Kukurica sterilizovaná, Bassta 340 g Kukurica vákuovaná v mierne slanom náleve bez prídavku cukru

Skladovanie

Skladujte v suchu. Chráňte pred priamym slunečným žiarením a mrazom. Po otvorení vložte do nekovovej nádoby vhodnej na  uchovávanie potravín, skladujte v chladničke (+6 °C) a spotrebujte do 3 dní.

Zloženie

Sladká lahôdková kukurica – zrno 82,5 %, pitná voda, jedlá soľ

Alergény

Neobsahuje

Výživové údaje na 100g   
Energetická hodnota [Kcal]: 69
Energetická hodnota [KJ]: 290
Tuky [Gram]: 1,2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0,3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 10,5
z toho cukry [Gram]: 7
Vláknina 3,1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 2,1
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,5
Obsah balenia

Objem: 340 g / 425 ml. Hmotnosť po odkvapkaní: 285 g.

Podobné produkty
-17%
Kukurica sterilizovaná 340g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,39 €
1,15 €
4,04 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Giana
1 ks
Maďarsko
1,49 €
5,23 €/kg
Kukurica zlatá sterilizovaná 425ml (340g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,39 €
8,39 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
Očakávame 30.09.
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
Očakávame 01.10.
1 ks
11,09 €
7,15 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
Sardinky v slnečnicovom oleji 125g Bassta
1 ks
Európska únia
1,19 €
13,22 €/kg
-24%
Olej olivový z výliskov 1l Bassta
1 ks
Španielsko
7,89 €
5,99 €
5,99 €/LIT
Cícer sterilizovaný 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,29 €
3,53 €/kg
Paradajky lúpané celé 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,89 €
3,93 €/kg
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
1 ks
Maďarsko
1,50 €
5,26 €/kg
Kukurica sterilizovaná, Bassta 2150 g
1 ks
Maďarsko
7,45 €
3,47 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 3100ml (3000g) Bassta
1 ks
Turecko
6,89 €
4,05 €/kg
Olivy zelené celé bez kôstky sklo 935g Bassta
1 ks
Španielsko
4,49 €
9,89 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Distribútor: BMC Brno, s.r.o.
Jugoslávská 768/9, 613 00 Brno-sever-Zábrdovice, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Olivy zelené celé bez kôstky sklo 935g Bassta
1 ks
Španielsko
4,49 €
9,89 €/kg
Olivy zelené krájané sklo 940g Bassta
1 ks
Španielsko
4,79 €
9,98 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
14,54 €/kg
Pizza sauce Martinette 4220g plech
1 ks
Španielsko
13,49 €
3,20 €/kg
Cícer sterilizovaný 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
5,29 €
3,53 €/kg
Fazuľa červená v mierne slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Taliansko
6,49 €
4,33 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Uhorky v sladkokyslom náleve 6-9 cm 9700g
1 ks
Nemecko
16,89 €
3,02 €/kg
Kukurica sterilizovaná, Bassta 2150 g
1 ks
Maďarsko
7,45 €
3,47 €/kg
Olivy čierne krájané sklo 940g Bassta
1 ks
Španielsko
4,79 €
9,98 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
Kukurica sterilizovaná 425ml (340g) Bassta
1,50 € s 19% DPH